3 izbový byt | Pavla Horova | 66 m²
Ponúkame na predaj útulný, priestranný 3 izbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, na ulici
239,000 € 3621 €/m²
3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v
297,000 € 3720 €/m²
3 izbový byt | Na hriadkach | 78.03 m²
Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi
474,990 € 6087 €/m²
3 izbový byt | Na hriadkach | 69.95 m²
279,990 € 4003 €/m²
3 izbový byt | Na hriadkach | 110.5 m²
494,990 € 4480 €/m²
2 izbový byt | 41.78 m²
Popis nehnuteľnosti : Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a svetlý 2
219,900 € 5263 €/m²
3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²
310,500 € 3889 €/m²
3 izbový byt | Tomislava P. Kolakoviča | 74.05 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3 izbový byt na
940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Eisnerova | 145.45 m²
Realitná kancelária Realicity vám ponúka krásny 4 izbový mezonetový byt s terasou a balkónom s
443,000 € 3299 €/m²
2 izbový byt | Vukovarská | 61.01 m²
Bosen Realicity Vám ponúka na predaj 2 izbový úplne nový byt v mestskej časti Devínska Nová Ves
219,900 € 3604 €/m²
3 izbový byt | Na hriadkach | 106.97 m²
534,990 € 5001 €/m²
2 izbový byt | 61.01 m²
244,900 € 4014 €/m²
3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²
Realitná kancelária Bosen Realicity vám ponúka krásny 3 izbový byt priamo na dosah prírody. BY
290,500 € 3263 €/m²
4 izbový byt | Na hriadkach | 96.3 m²
384,990 € 3998 €/m²
4 izbový byt | Hradištná | 80.14 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, HRAD
269,900 € 3368 €/m²
3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.
239,900 € 3688 €/m²
2 izbový byt | Bystrická | 42.14 m²
ASSENZIO REALITNÁ KANCELÁRIA PONÚKA EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM PRÍJEMNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM
750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 32 m²
PREČO SI TENTO BYT ZAMILUJETE? Moderná novostavba: 4. poschodie, výťah a maximálne bezpečie (k
167,000 € 5219 €/m²
3 izbový byt | Vukovarská | 52 m²
Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadenú novostavbu 3 izb. rodinného domu na ul. Vukovarská
1,200 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jána Jonáša | 64 m²
Hľadáš bývanie, do ktorého sa môžeš rovno nasťahovať bez starostí? Práve si ho našiel. Ponúkame
225,000 € 3516 €/m²
2 izbový byt | Vukovarská | 52 m²
Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 2-izbový byt na Vukovarskej ulici v
235,000 € 4519 €/m²
1 izbový byt | Pavla Horova | 37 m²
BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj šikovný 1-izbový byt. Predstav si bývan
165,900 € 4484 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²
BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt. Predsta
229,000 € 3095 €/m²
1 izbový byt | Michala Bučiča | 34.5 m²
Na prenájom úplne nový 1-izbový byt s loggiou v projekte Bory Bývanie – Michala Bučiča, Bratisl
520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.