Krásny 1-izbový byt s parkovacím miestom v uzavretom dvore v NOVOSTAVBE, Bystrická ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 40 m²

Predaj slnečného 1-izbového bytu v novostavbe Devínske Lúky, ulica Bystrická, Devínska Nová Ves

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

149,000 € 3725 €/m²

MODERNÝ 1,5i byt, NOVOSTAVBA, LOGGIA, PARKING, BORY, Mateja Encingera, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Mateja Encingera | 37 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom pekný, slnečný, kompletne moderne zariadený

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt v Novostavbe BORY - Mateja Encingera

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Mateja Encingera | 47 m²

GRAFT ponúka 2 izb. byt v Novostavbe Bory Home , ul. Mateja Encingera, Lamač / BA IV. - komplet

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

779 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

ESTATERS | Prenájom apartmánu s parkovaním v príjemnom prostredí v lokalite Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | - | 148 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom plne vybavený pries

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Veľká investičná garsonka_ byt v Bratislave na predaj !

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 28.66 m²

Na predaj: Garsonka v Devínskej Novej Vsi – ideálna investičná príležitosť. V exkluzívnom zast

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

119,000 € 4152 €/m²

2-izbový byt, parking, terasa, predaj, Opletalova, Devínska Nová Ves, Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 73.8 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt na ulici Opletalov

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,990 € 2981 €/m²

HRADIŠTNÁ – 4i BYT s LOGGIOU po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII v TEHLOVOM DOME

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 63.22 m²

POZRITE si TENTO 4i byt s PRIESTRANNOU MUROVANOU PIVNICOU (16,92 m2) a nízkymi mesačnými náklad

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 4269 €/m²

REZERVOVANÉ - AMEXA EXKLUZÍVNE - PREDAJ - KOMPLETNE, MODERNE ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT, BORY

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 58.46 m²

REZERVOVANÉ - AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne moderne zariadený, 2-izbový byt

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,000 € 4020 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - EXKLUZÍVNE na predaj – krásny 4-izbový byt vo vyhľadávanej časti Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Milana Marečka | 78.11 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám exkluzívne ponúka 4-izbový byt vo vyhľadávanej časti Devíns

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 3188 €/m²

Prenájom, zariadený 1-izbový byt s balkónom a park. státím, BA IV - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt, v novostavbe v Bratislave, mestská časť Devínska Nová Ves na

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

510 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Moderný 2 izbový byt v novej rezidenčnej štvrti v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 54.06 m²

Ponúkame Vám na predaj ( postúpenie práv) moderný 2 izbový byt v novostavbe situovanej v poko

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 3681 €/m²

Prenájom,1.izb.byt-VEĽKÝ, 40m2,NOVOSTAVBA-Bratislava IV-DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Ivana Bukovčana | 40 m²

Diamond Home services ponuka Príjemné bývanie, kde sa budete cítiť ako doma – Devínska Nová Ves

Publikované: 07.01.2024 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ. Prenájom nadštandardne zariadeného pet-friendly 3-izbového bytu s predzáhradkou – novostavba pri OC Bory Mall

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Michala Bučiča | 88 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom úplne nový, moderne a útulne zaria

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ASSENZIO-REZERVOVANÉ-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-NOVOSTAVBA-DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 42.14 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe, v tichej lokalite Devínskej Novej

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

195,000 € 4627 €/m²

Predaj : 1ibyt v novostavbe v uzavretom areáli v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 1ibyt-garsonku v novostavbe v Devínskej Novej Vsi v uzavretom areál

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

159,990 € 4571 €/m²

Devínska Nová Ves - KÚPIME Garsónku DNV, Dúbravka

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Kúpime garsónku Bratislava-Devínska Nová Ves, Dúbravka.Cena do 100 000 €.

Publikované: 10.09.2013 Aktualizované: 15.01.2022
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

100,000 €

Kúpime 1 - 4 izbový byt DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klientov hľadáme byty v Devínskej Novej Vsi. Zabezpečíme Vám férovú cenu a právny servis ce

Publikované: 24.01.2013 Aktualizované: 09.09.2025
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Prenájom, útulný kompletne zariadený byt neďaleko OC BORY, 35 m2, 3./4, VOĽNÝ OD 01.07.2026

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Tomislava P. Kolakoviča | 35 m²

Ponúkame na prenájom veľmi peknú garsónku s loggiou a priestrannou pivničnou kobkou v novostavb

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

680 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj, priestranný 3-izbový byt s loggiou, 79 m2 + 3 m2 loggia, 6./12, KLIMATIZÁCIA, PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Milana Marečka | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Milana Marečka priamo v centre

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

245,000 € 3101 €/m²

BOSEN | 3-izbový priestranný mezonet v projekte Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Mezonet | Na Hriadkach | 104 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

479,990 € 4615 €/m²

člen NARKS

BOSEN |2 izbový, zariadený byt s predzáhradkou Vila Sandberg

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

279,990 € 3651 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4-izbový neobyčajný byt v projekte Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Na Hriadkach | 99 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

424,990 € 4293 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3- izbový byt v rezidenčnom projekte- Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

349,990 € 3977 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový atypický byt s priznaným krovom-Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

379,990 € 4318 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23088)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie