4 izbový byt | Hradištná | 63.22 m²
Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulic
269,900 € 4269 €/m²
3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²
Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jána Smreka ktorý môže
239,900 € 3688 €/m²
4 izbový byt | Bory na Hrádzi | 96.14 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, svetlý a dispozične mimoriadne prakt
399,000 € 4150 €/m²
Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²
Ponúkame na predaj garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Devínskej Novej Vsi. Byt má v
132,900 € 4430 €/m²
1 izbový byt | Michala Bučiča | 31.37 m²
Na predaj útulný 1,5-izbový byt o výmere 31,37 m² s priestrannou lodžiou 3,32 m2, situovaný v n
204,900 € 6532 €/m²
1 izbový byt | Istrijská | 38.48 m²
Ponúkame na prenájom útulný a moderne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Istrijskej ulici č
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Michala Bučiča | 34.52 m²
Hľadáte ideálne prvé bývanie alebo investičnú príležitosť v modernej a vyhľadávanej lokalite?
209,900 € 6081 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 69.54 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii, ulic
239,200 € 3440 €/m²
1 izbový byt | Pavla Horova | 0 m²
Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 1-izb. byt v hotovosti v Devínskej Novej Vsi. po
115,000 €
3 izbový byt | Jána Smreka | 60 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2- až 3-izbový byt v lokalite Devínska Nová Ves. Požia
Cena dohodou
1 izbový byt | Pavla Horova | 40.24 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 1-izb. byt po rekonštrukcii v Bratislave –
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadám dvojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ako realitný maklér hľadám pre moju klientku, star
Cena dohodou
3 izbový byt | Eisnerova | 74 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na Eisnerovej ul
239,900 € 3242 €/m²
1 izbový byt | Istrijská | 35 m²
Toto príjemné a praktické bývanie v pokojnej časti Devínskej Novej Vsi (Stará Devínska) ponúka
160,000 € 4571 €/m²
4 izbový byt | Pavla Horova | 85.49 m²
4 - izbový byt sa nachádza v bytovom dome na 6. posch., v centre Devínskej Novej Vsi. Susedné o
Info v RK
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 80 m²
Predmetom predaja je 3 izbový byt v DNV Bratislava IV So súhlasom majiteľa bytu predáme 3 izb
234,900 € 2936 €/m²
3 izbový byt | Pavla Horova | 70 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Bratislava IV. -
212,000 € 3029 €/m²
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²
Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej časti Bratislavy
211,990 € 3365 €/m²
2 izbový byt | Michala Bučiča | 43 m²
Ponúkame Vám na prenájom čistý, pekný a moderne zariadený 1,5-izbový byt v obľúbenom projekte B
750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jána Jonáša | 64 m²
OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt s krásnym výhľadom na
229,000 € 3578 €/m²
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²
Carla Real Solutions vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pok
217,000 € 3444 €/m²
1 izbový byt | 41.09 m²
Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderne riešený 1,5-izbový byt v obľ
205,000 € 4989 €/m²
2 izbový byt | Štefana Králika | 49 m²
ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a praktick
225,000 € 4592 €/m²
2 izbový byt | Opletalova | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký priestranný slnečný 2izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí b
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.