4 izbový byt | Eisnerova | 73.6 m²
BOND Reality Vám ponúka na predaj slnečný a tichý 4-izbový byt v peknej lokalite Devínskej Nove
259,900 € 3531 €/m²
4 izbový byt | Mateja Encingera | 99 m²
Predstavte si ráno, keď vás zobudí prirodzené svetlo, otvoríte balkón a namiesto ruchu mesta vi
389,000 € 3929 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²
Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte
215,000 € 2925 €/m²
Garsónka | Jána Jonáša | 38 m²
RADO Reality vám ponúka na predaj investičnú garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Dev
121,900 € 3208 €/m²
Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²
107,000 € 3567 €/m²
2 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²
Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV. Text: Vector in sector s.r o. (
185,000 € 3426 €/m²
1 izbový byt | Istrijská | 48.9 m²
Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská uli
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ideálne byt s výťahom a m
260,000 € 3714 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz
219,000 € 4056 €/m²
2 izbový byt | Istrijská | 35 m²
Ponúkame na predaj moderne a funkčne zrekonštruovaný byt o výmere 35 m², ktorý bol inteligentno
163,900 € 4683 €/m²
3 izbový byt | Eisnerova | 68.31 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 68,31 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí
234,900 € 3439 €/m²
2 izbový byt | Jána Jonáša | 70 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom 2-izbový byt. Byt o výmere 70 m2 sa n
690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bory, na
1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mateja Encingera | 61 m²
F-one reality Vám ponúka na prenájom svetlý 2-izbový byt situovaný v rýchlo rastúcej a perfekt
850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Garsónka | Jána Jonáša 9 | 30 m²
Ponúkame na prenájom funkčnú garzónku s výhľadom na Devínsku Kobylu Tento byt na ulici Jána
550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Eisnerova | 63.42 m²
EXKLUZÍVNE! Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTU
255,000 € 4021 €/m²
3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 70.64 m²
Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný a kompletne zariadený 3-
304,900 € 4316 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
TU reality ponúkajú na predaj: Ak hľadáte bývanie s dobrou dostupnosťou alebo nehnuteľnosť vhod
160,000 € 4848 €/m²
1 izbový byt | Bystrická | 34 m²
NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK pre mladých ľudí _ Alternatívne INVESTIČNÁ ZÁLEŽITOSŤ Na predaj
162,000 € 4765 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²
REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka 3 izbový byt o výmere 74 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na POS
214,980 € 2905 €/m²
3 izbový byt | Bystrická | 87 m²
NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance
325,000 € 3736 €/m²
Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²
139,000 € 3971 €/m²
Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²
115,000 € 3286 €/m²
2 izbový byt | Michala Bučiča | 56.86 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt s p
240,000 € 4221 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.