3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dolná | 77 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By
313,200 € 4068 €/m²
2 izbový byt | Horná | 86.5 m²
Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Skuteckého | 35 m²
AAA-real ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom pekný 1 izbový byt v centre Banskej Bystrici v NOVOSTAVB
530 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Cintorínska | 74 m²
AAA-Real exkluzívne ponúka na prenájom : samostatný trojizbový byt nachádzajúci sa v mestsk
1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Medená | 58 m²
AAA-real®,exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt typu v NOVOSTAVBE na Pršianskej Terase v
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nad Plážou | 72 m²
AAA Real, ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt, nachádzajúci sa na ulici Nad Pláž
279,990 € 3889 €/m²
2 izbový byt | Dlha | 64 m²
AAA-real, ponúka na prenájom krásny byt 2+KK v novostavbe s výmerou 64m2 nachádzajúci sa na 4.
690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rudlovská | 60 m²
AAA-real, Vám ponúka : na prenájom 2 izbový byt v NOVOSTAVBE RUDLOVSKÝ POTOK Banskej Bystrici
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Jedľová | 85 m²
AAA-real®,exkluzívne ponúka na prenájom KRÁSNY nadštandardne zariadený 4 -izbový byt v NOVOSTAV
800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bronzova | 81 m²
AAA-real®, ponúka na prenájom KRÁSNY nadštandardne zariadený 3 izbový byt v NOVOSTAVBE na Pršia
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dolná | 57 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By
242,900 € 4261 €/m²
2 izbový byt | Dolná | 65 m²
262,900 € 4045 €/m²
2 izbový byt | Družby | 72.41 m²
NA PREDAJ: Prémiový, kompletne zariadený 2-izbový byt (62,30 m2) s veľkou lodžiou – Banská Byst
258,000 € 3563 €/m²
4 izbový byt | Úľanská cesta | 121 m²
Delta Property ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový, mezonetovy byt s rozlohou 121 m2 s dv
1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²
Delta Property ponúka na prenájom nový štýlovo zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50m2 v Banskej
780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hurbanova 21 | 38 m²
Realitná kancelária REALITY MARKET ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt
750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 57.9 m²
Reality Alpia ponúka na prenájom len u nás 2-izbový byt v novostavbe na ulici Alexandra Matušku
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 50 m²
Ponúkame vám prenájom 2-izbového bytu v novostavbe - Rudlovská Residence - priamo v centre mest
690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kyjevské námestie | 27 m²
Ponúkame na krátkodobý prenájom pekný 1 - izbový zariadený byt, ktorý sa nachádza v novostavbe
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Československej armády | 53.5 m²
Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystri
165,000 € 3084 €/m²
3 izbový byt | Nad Plážou | 86.19 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Havranské | 58.6 m²
Postúpim novostavbu 2 izbového bytu v projekte Havranské s krásnym výhľadom v tichej mestskej č
194,900 € 3326 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 71.3 m²
Jedna z možností bývania v tomto výnimočnom projekte je aj tento 2 izbový byt s príjemnou atmos
295,314 € 3828 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.