REZERVOVANÉ: 3-izbový byt-vyhľadávaná lokalita- výborná dispozícia a skvelých 96,82 m²-parkovacie miesto - bytový dom „Biela Kačica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 96.82 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-izbový byt s úžitkovou plo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3357 €/m²

3-i byt-výborná dispozícia-nepriechodné izby-šatník–bytový dom Milestones I-Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.7 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-i byt s výmerou 69,64 m2,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3802 €/m²

CENTRUM / 3i byt BB / JESENSKÝ VŔŠOK / 2x LOGGIA / 114 m2 / PARKOVANIE

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 114 m²

JESENSKÝ VŔŠOK, NOVOSTAVBA Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

346,000 € 3035 €/m²

Na predaj 2 izbový štýlový zariadený byt v novostavbe v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 60 m²

• moderný štýlový 2 izbový byt • priestranný balkón (4,65 m2) s krásnym výhľadom • pohodlné, lu

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,999 € 4083 €/m²

Jedinečný 4 izbový mezanín v Banskej Bystrici je na predaj. Najlepšia adresa v meste!!

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 143 m²

+4 izbový byt (143m2) s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu +súkromná rezidencia +techno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

849,999 € 5944 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2.5 izbový byt s parkingom v centre Banskej Bystrice je na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 96.5 m²

LUXUSNÝ 2.5 IZBOVÝ BYT V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA!!! Ponúkame na predaj veľkorysý 2.5 izbový by

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

379,999 € 3938 €/m²

1 izbový byt v privátnej novostavbe Viestova je na prenájom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Viestova | 36 m²

+novostavba +atraktívna lokalita blízko do centra +zariadený byt so slnečným balkónom +privátna

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GREINBERG – KEĎ CHCETE BÝVAŤ LEPŠIE A INVESTOVAŤ MÚDREJŠIE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Na Graniari | 54 m²

Nie každý projekt je rovnaký. A nie každý klient hľadá kompromisy. Greinberg je pre tých, ktor

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným parkovacím státím – ideálny pre život v pohodlí a štandarde

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Banská Bystrica | 86 m²

Ponúkame na predaj krásne zariadený 3-izbový byt v modernej novostavbe, ideálny pre tých, kt

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

KRÁTKODOBÝ NÁJOM Štýlové bývanie pri parku: Nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 54 m²

Hľadáte dočasné bývanie, ktoré kombinuje luxus, pokojnú lokalitu a perfektnú dostupnosť? Ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

SIMCITY│PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ulica KOMENSKÉHO / Jesenský vŕšok

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Predstavte si bývanie, kde sa moderný mestský štýl spája s pokojom a komfortom domova. Presne t

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,990 € 4711 €/m²

SIMCITY│PREDAJ ŠTÝLOVÝ 2IZB. BYT V NOVOSTAVBE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 37 m²

Ponúkam na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 40 m² v novostavbe bytového domu na Hurbanovej

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 6081 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 37 m²

Ponúkaný 1 izbový apartmán sa nachádza na 2. NP o výmere 34 m2, ktorého súčasťou je pivničná ko

Publikované: 13.12.2022 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,900 € 2791 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone -SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Cesta K Smrečine | 59.7 m²

Ponúkaný 3 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere spolu cca 68,53 m2, ktorého súčasťou j

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 3019 €/m²

Veľkometrážny 4 izbový byt, Banská Bystrica. Cena: 339.710€

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 120.2 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt o čistej výmere 110,76 m2 v lukratívnej časti mesta Banská Byst

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

339,710 € 2826 €/m²

Prenájom 2i byt - moderné bývanie v Uľanke

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

MODERNÉ BÝVANIE V UĽANKE – ŠTÝL, KOMFORT A RELAX ​Hľadáte bývanie, kde sa po práci skutočne z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

UĽANKA – Priestranný 4izbový byt na prenájom (122 m²)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 122 m²

Hľadáte moderné bývanie s rýchlou dostupnosťou do mesta? Tento nadštandardný byt v tichej lokal

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Bottova Residence (Byt 1.3.15)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Jána Bottu | 42.72 m²

Dovoľte nám, aby sme Vám v mene REM Group predstavili nový projekt v srdci Banskej Bystrice. Z

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,801 € 4419 €/m²

REZERVOVANÉ I BAKOSSOVA ul. l Nadčasový 3-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým státím l IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bakossova | 100 m²

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE REZERVOVANÁ. POTREBUJETE POMÔCŤ AJ VY S PREDAJOM? OZVITE SA NÁM. 0908 989

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

339,000 € 3390 €/m²

2i byt v novostavbe, vhodný aj na podnikanie - priame centrum BB, 70,08 m2 - ihneď voľný !!!

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom tento krásny, moderný a priestranný 2i byt, ktorý môže slúžiť

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

NEOHAUS – MODERNÉ MESTSKÉ BÝVANIE ALEBO INVESTÍCIA S BUDÚCNOSŤOU

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 30 m²

26 NOVÝCH JEDNOTIEK | BANSKÁ BYSTRICA – FONČORDA Projekt Neohaus vzniká prestavbou bývalej adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3867 €/m²

Exkluzívna 3-izbová jednotka 405 s mezanínom

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 83.92 m²

Predstavujeme vám prestížnu jednotku v projekte NEOHAUS – trojizbovú jednotku t s impozantným m

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

271,500 € 3146 €/m²

Moderná nová 1-izbová jednotka 103 na predaj v Banskej Bystrici, Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 33.09 m²

Na predaj ponúkame modernú 1-izbovú jednotku v projekte NEOHAUS – Fončorda, Banská Bystrica Štý

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3835 €/m²

NEOHAUS – praktické 3-izbové riešenie 305 v štýlovej novostavbe

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 61.23 m²

Na predaj ponúkame moderné 3-izbové jednotky v projekte NEOHAUS – v top lokalite Fončorda, Bans

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

226,500 € 3577 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie