POSLEDNÝ! 3 izbový byt v novostavbe v centre

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 80.8 m²

Byt s dostatkom zelene? Nemožné? Náš 3 izbový byt s predzáhradkou Vám ponúkne nielen dostatok p

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

365,520 € 3901 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba Bakossova veľký kompletne zariadený 2‑izbový byt v centre

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 72.37 m²

Ponúkam na predaj luxusne zariadený 2‑izbový byt v novostavbe priamo v srdci Banskej Bystrice.

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

315,000 € 4353 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AB ESTATE / EXKLUZÍVNA TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – GREINBERG | BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Na Graniari | 10 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – GREINBERG | BANSKÁ BYSTRICA Hľadáte projekt, ktorý má reál

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Širšie centrum BB - Prenájom slnečného 2 izb. bytu (75,77 m2) v novostavbe s balkónom a 2x parkovacím miestom, ulica J. A. Komenského

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 75.77 m²

Ponúkam exkluzívne na prenájom slnečný veľkometrážny 2 izbový byt v novostavbe z roku 2009. Byt

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predám 3 izbový byt v Milestones

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 74 m²

PREDAJ | Príjemný svetlý 3-izbový byt v prestížnom projekte Milestones – Fončorda Tento byt vá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

257,000 € 3473 €/m²

Luxusný 6-izbový mezonet (159 m²), Suchý vrch, kompletne zariadený, nadštandardný priestor. Exkluzívne.

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Zimná | 163 m²

Ponúkame na predaj unikátny, veľkoryso riešený 6-izbový mezonetový byt v obľúbenom bytovom dome

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

549,900 € 3374 €/m²

Luxusný 3-izbový solitér v terasovom dome JAGO: Absolútne súkromie, výnimočná kvalita a bývanie bez kompromisov. Belveder.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 104.7 m²

Property & Profit s.r.o. predstavuje nehnuteľnosť, ktorá definuje pojem „bývanie bez kompromiso

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

419,900 € 4011 €/m²

Prenájom - 2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Pieninská | 60.42 m²

F001-212-RACA Na prenájom 2 izbový byt v meste Banská Bystrica, časť Sásová, ul. Pieninská, NO

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový byt, Banská Bystrica, terasa, vírivka, parkovaníe

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 86 m²

002-113-IRBIa ✨Výnimočná ponuka! Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou, vírivkou a komp

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

*RFReality* 2 izb. zariadený byt v novostavbe - Pršianska terasa

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bronzová | 66 m²

*RFReality* ponúka na prenájom 2 izb. byt v novostavbe - Pršianska terasa. Byt o výmere 66 m2 s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA / 1i byt BB / Blízke CENTRUM / ZARIADENIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Hurbanova | 28 m²

NOVOSTAVBA, NOVÁ REKONŠTRUKCIA S VYBAVENÍM A ZARIADENÍM Ponúkame na prenájom NOVOSTAVBA (kolau

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Predaj bytu v Banskej Bystrici centrum.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tajovského | 116 m²

REZERVOVANÝ. EXKLUZÍVNE !!! V TeEq Reality ponúkame v zastúpení majiteľa na predaj luxusný, pr

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

435,000 € 3750 €/m²

Prenájom nadštandardného 1-izbového bytu v novostavbe

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta k Smrečine | 40 m²

Ponúkam na prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe PRI HRONE na u

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM : krásna novostavba plne zariadená v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Československej armády | 73 m²

TARGETreal Vám ponúka do prenájmu dvojizbový byt v centre mesta Banská Bystrica. Byt sa nachád

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Moderný 2-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe Viladom (Hurbanova ul.)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 45.72 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom kompletne a moderne zari

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

880 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

RENATAS - 2IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE ISTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | x | 49 m²

RENATAS - ponúka na postúpenie 2 - izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej časti Bánskej Bys

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,980 € 2653 €/m²

PREDANÉ: byt NOVOSTAVBA, ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 144 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 5-izbový PENTHOUSE v NOVOSTAVBE - lokalita BANSKÁ

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM nadštandardný 4 izb., byt, ul. Rudlovská cesta, centrum B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 120 m²

AstonReal ponúka na prenájom nadštandardný mezonetový 3 spálňový byt s priestrannou vstupnou ha

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: novostavba 2 izb. byt s parkovacím, časť Úsvit - B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

AstonReal ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Fončorda/Úsvit - Banská Bystrica. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

HD REALITY, predaj, 4- izbový byt Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Námestie Ludvíka Svobodu | 94 m²

PREDAJ – 4-izbový byt | Banská Bystrica | Novostavba Tri Kocky Lukratívny 4-izbový byt v srdci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

279,990 € 2979 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i zariadený byt s garážovým státím v BB, Petelenova ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Petelenova | 56 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici, v novostavbe na Petelenove

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom: 2-izbového bytu s veľkou terasou pre štýlové a komfortné bývanie na výnimočnom mieste.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 140 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasový štýl, moderné technológie a jedinečnú lokalitu? P

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,050 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skvelá ponuka: 3-i byt-výborná dispozícia-nepriechodné izby-šatník–bytový dom Milestones I-Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.64 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-i byt s výmerou 69,64 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

BÝVANIE V CENTRE: 3 izb., lodžia, terasa a státie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt len 5 min. peši od Námestia SNP, situovaný na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

295,000 € 3242 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie