Na predaj: štýlová 1-izbová jednotka 102 v projekte NEOHAUS – Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 33.14 m²

Štýlové bývanie alebo výhodná investícia? V Neohaus získate oboje. V projekte NEOHAUS ponúkame

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3829 €/m²

Prémiové 1-izbové jednotky 401 na 4. poschodí - výhľad, svetlo, štýl

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 34.8 m²

Moderný priestor na bývanie aj investíciu. V projekte NEOHAUS ponúkame viacero 1-izbových jedno

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

138,000 € 3793 €/m²

NEOHAUS - štýlové 1-izbové jednotky na predaj

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 30 m²

Hľadáte moderný štartovací byt, inteligentnú investíciu alebo bezpečný spôsob uloženia financií

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3867 €/m²

Prémiová 3-izbová jednotka 404 s klimatizáciou v cene v projekte NEOHAUS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 56.98 m²

Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie –

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

197,400 € 3333 €/m²

Štýlová 2-izbová jednotka 406 na 4. podlaží v projekte NEOHAUS v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Spojová | 52.13 m²

Táto dvojizbová jednotka na najvyššom podlaží ponúka všetko, čo moderný človek potrebuje – čist

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,400 € 3259 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe Viladom Hurbanova s parkovacím miestom v garáži na prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 40 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša moderný 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ!!! Moderný 2-izbový byt v novostavbe s parkovacím miestom v garáži na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova 36 | 58 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 4862 €/m²

Predaj 2 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 38 m²

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421918962557 ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe pá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 5211 €/m²

PREDAJ elegantný 3-izbový byt v novostavbe Milestones - Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3630 €/m²

Predaj 4 izbový byt v novostavbe v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 110 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt s 2 tera

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

585,000 € 5318 €/m²

Predaj 3i byt v novostavbe Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 102 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlaž

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

3,600 €/m2 35 €/m2

PRENÁJOM 2 izbový byt v Banskej Bystrici, ul. Komenského

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na prenájom moderný byt s výbornou dostupnosť

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 5 izbového bytu v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | 122 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom 5 -

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 4 izbový byt s garážou Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 126 m²

XEMAR (martina.majerova@xemar.sk alebo 0905570 553) ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový b

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – nádherný 3-izbový byt na Kyjevskom námestí s vnútorným parkovaním

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 72.28 m²

NA PRENÁJOM – nádherný 3-izbový byt na Kyjevskom námestí s vnútorným parkovaním Ponúkame na pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom štýlový 2-izbový byt v novostavbe na Skuteckého ulici, Banská Bystrica N2B188ZL

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Skuteckého | 48.54 m²

OVERENÉ REALITY ponúka na prenájom krásny, slnečný a bezbariérový 2-izbový byt v novostavbe na

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

730 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2i byt s parkovacím miestom v novostavbe na prenájom, B.Bystrica, Sásová 60,42 m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60.42 m²

TUreality ponúka na prenájom 2izbový, kompletne zariadený a vybavený byt v bytovom komplexe Ďat

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA. Podkrovný 3-izbový byt v štandarde v centre Banskej Bystrice.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 76.48 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 3687 €/m²

NOVOSTAVBA. Atraktívny trojizbový byt na skok od centra s dostatkom denného svetla

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 94.18 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,000 € 3769 €/m²

Výnimočný dizajnový byt v novostavbe Skuteckého

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Skuteckého | 209 m²

ML reality ponúka na predaj výnimočný a z pomedzi všetkých ponúk vyčnievajúci 4-izbový byt na s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

1-izbový byt, novostavba, centrum, 35,66 m2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Rudlovská cesta | 44.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1- izbový byt v centre mesta Banská Bystrica v novostavbe na Rudlovske

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Predaj 2i. byt, novostavba, Nová Radvaň, Banská Bystrica, www.bbreality.sk

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zvolenská cesta | 31 m²

REZERVOVANÉ BB-REALITY ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt v projekte Nová Radvaň –

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

2- izbový byt na prenájom, Pršianská Terasa

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medená | 64 m²

Tento byt si vás získa na prvý pohľad! Moderný interiér, úžasný výhľad a nadčasový dizajn od sp

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Exkluzívny 3-izbový byt v novostavbe – Banská Bystrica, Nad Plážou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Banská Bystrica – ulic

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

340,000 € 3400 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23060)
Upresniť hľadanie