Klimatizovaný 4-izbový byt, v úplnom centre mesta, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská 243/21 | 106.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný, investičný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V BA, KTORÝ DÁVA ZMYSEL

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

🔥 4 IZBY, 79 m² A PRIESTOR PRE CELÚ RODINU – BYT, KTORÝ MÁ ZMYSEL 📍 Bratislava 🏡 78,93 m² + lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,990 € 2851 €/m²

Predaj 4-izbový byt v Dúbravke na Tranovského ulici v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovskeho | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový byt v Bratislave v Dúbravke ul. Tranovského, s plochou c

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 3423 €/m²

ZNÍŽENÉ NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT – BRATISLAVA - VRAKUŇA 82 m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | - | 82 m²

🔥 NA PREDAJ – 4-IZBOVÝ BYT | 82 m² | BALKÓN | BRATISLAVA – VRAKUŇA Ponúkame na predaj 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Rodinný dom v Krasňanoch Slanec => Horská ul. ✳️ 3D PREHLIADKA ✳️

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horska | 168 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

659,000 € 3923 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný 4-izbový byt s nízkymi nákladmi, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

4-izbový byt s lodžiou – Toryská ulica, Bratislava – Vrakuňa Predstavujeme Vám priestranný a s

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,990 € 2851 €/m²

Predaj luxusného mezonetu Lešková s jedinečným prístupom na celú strechu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 173.52 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. S hr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,149,000 € 6622 €/m²

Skolaudované - slnečný 4 izbový byt v top lokalite - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,900 € 5807 €/m²

P R E D A J 4-izb mezonet s krbom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

4-izbový byt s parkovaním a 22m2 terasa, Nivy- Jégého ul, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový byt 107 m², balkón, novostavba Kazanská

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (107 m²) s balkónom a klimatizáciou – Kazanská ulica, Bratislava – V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

EXKLUZÍVNY STAROMESTSKÝ BYT NA OBCHODNEJ — IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou výmerou 110 m² a dvomi balkónmi, situovan

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 4-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Teslova | 81 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 4-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,900 € 6789 €/m²

Svetlý a klimatizovaný 3,5-izbový byt s veľkorysou výmerou 100 m² v srdci Trnávky

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Vrútocká | 99.7 m²

Priestor, pokoj a praktická dispozícia, ktorá sa prispôsobí vášmu životnému štýlu. Tento výnimo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3501 €/m²

Nová cena!4i byt - 151 m2 -možnosť dokúpenia 2garáží-4 park

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického 1A | 151 m²

NOVÁ CENA! Predaj: 4-izbový byt 151m2 s možnosťou kúpi 2 garáží – spolu 4 parkovacie miesta v

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izový byt, 151 m² - prispôsobíte si presne podľa seba

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 151 m²

„4 izový byt, 151 m², ktoré si prispôsobíte presne podľa seba“ Tento byt nekupujete pre to,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

Luxusný 4-izbový byt v projekte SKY PARK na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čulenova | 114 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Čarovný panoramatický výhľad na Bratislavu z 21. poschodia zo 4i bytu o celkovej výmere 172 m2 vrátane 50m2 terás (20m2 + 30m2)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 4549 €/m²

Veľkorysý byt vhodný pre rodinu aj prácu z domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj krás

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱Penthouse s terasou s krásnymi výhľadmi v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 131.54 m²

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S TERASOU OKOLO CELÉHO BYTU A VÝHĽADMI NA OKOLITÉ LESY Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

750,000 € 5702 €/m²

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie