4 izb. byt, Tranovského ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovského | 75.43 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktor

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

285,000 € 3778 €/m²

Mezonetový byt po novej rekonštrukcii, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,500 € 3681 €/m²

kompletne zrekonštruovaný 4 izb. byt, MOSKOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt s ideálnou polohou v Starom Meste, MOSKOVSKÁ ul

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4761 €/m²

MODERNÝ 4i byt, NOVOSTAVBA TAMMI, PREDZÁHRADKA, 2 X PARKING, Pri Hrubej lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 84 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný a hlavne priestranný 4i

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,000 € 4393 €/m²

PREDAJ | Priestranný 4-izbový byt s 50 m² terasou pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 158 m²

Máloktorý byt v Starom Meste dokáže ponúknuť takú vzácnu kombináciu ako tento. Priestranný 4-iz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 3348 €/m²

predané: 4 izbový byt s loggiou, Bratislava, Rača, 84 m2 + garáž

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Dopravná | 83.6 m²

Tento byt je predaný. Ak chcete aj Vy predať za najvyššiu cenu V zastúpení vlastníka ponúkame

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,500 € 2386 €/m²

Na predaj 4 izbový byt v Starom Meste, Gunduličova ulica, 103 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 103 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Gunduličovej ulici v Starom Meste po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 € 4418 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA RAKÚSKO, KARLOVA VES – HLAVÁČIKOVA UL.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 144.41 m²

Dr. Domov ponúka na predaj nadčasový a priestranný 4-izbový byt s dychberúcim výhľadom na Rakús

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

532,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - 4 izbový / 2 samostatné byt. jednotky, Wolkrova

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt na ulici Švabinského, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 3430 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt, Bratislava/Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 4 izbový byt v lukratívnej časti historického centra mesta na Laurinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská | 147 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 4075 €/m²

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PRESTÍŽNOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový byt s priestranným interiérom a terasou v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "..................................................................................

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²

4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "...........................

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,000 € 3580 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v mezonetovom 4i byte s 2 loggiami na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Liptovská | 127 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

666,500 € 5248 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113452 | Priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 133 m²

Priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol vo vyhľadávanej lok

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

559,000 € 4203 €/m²

Novinka
Novinka

Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Hrobákova | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke. Môže byť aj pôvodný stav. Cena dohodou

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3363 €/m²

člen NARKS

Rodinná rezidencia s veľkorysou privátnou záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 130.48 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, ktorý ponúka priestor vily a bezpečie luxusného bytového domu?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Vrcholné bývanie v priestrannom 4-izb. mezonete na exluzívnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 167 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje váš úspech a poskytuje útočisko vysoko nad ruchom mesta?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj jedinečného 4-izbového bytu s dvomi balkónmi – Bratislava, Staré Mesto (Palisády)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 87 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v prestížnej lokalite Starého Mesta na Partizánskej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4586 €/m²

Novinka
Novinka

Svetlý 4-izbový byt s krásnym výhľadom – Kramáre, Bardošova, pokojné rodinné bývanie v zeleni Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 80.5 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 4-izbo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,990 € 3727 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt 95 m², lodžia 11 m², 2x parkovanie, novostavba Bory, Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Hany Ponickej | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4-izbo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

349,990 € 3684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie