TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

KeyPoint | ČERVEŇÁKOVA - domov, kde svetlo a rozumné riešenia menia pravidlá hry

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Červeňákova | 79 m²

Hľadáte pre svoju rodinu byt, kde má každý svoj vlastný priestor, no spoločný čas trávite v krá

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

288,660 € 3654 €/m²

Jan Pinka | Grand Koliba – nadštandardný 4,5-izbový byt (122 m²) s dvoma záhradami (143 m²) a dvoma garážami

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Frankovská | 122 m²

Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 5656 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

HLAVÁČIKOVÁ, 4-i byt, 295 m2 – NAJVÄČŠÍ byt medzi 4-i bytmi, GARÁŽ, tichá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 295 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ najväčší 4-izbový byt vo svojej kategórii. Obrovskou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,900 € 2034 €/m²

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKOMETRÁŽNY 4,5-IZBOVÝ PENTHOUSE S VYSOKÝMI STROPMI A KRÁSNOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE | 4i penthouse s krásnym výhľadom na Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štúrova | 181 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj 4 izbovy mezonetový penthouse s terasami a úžasným výhľadom n

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,190,000 € 6906 €/m²

BABONY TRE I - 4 izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Janka Alexyho | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky. Byt sa nachád

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3374 €/m²

Babony TRE | Nadštandardný byt na Kolibe s výhľadom a terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 173 m²

TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť štvorizbový byt nachádzajúci sa vo výbornej lok

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 5491 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centru

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,221 € 4323 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,990 € 4827 €/m²

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Perfektné bývanie - priestranný moderný byt s veľkorysou dispozíciou - výborná poloha blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj 4-izbového bytu s parkovaním a 22m2 terasa, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 4 izb byt pred kolaudáciou BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

489,900 € 5468 €/m²

Predaj 4 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²

Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5398 €/m²

107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Skolaudované - 4 izb. byt s veľkou predzáhradkou - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,900 € 5932 €/m²

Klimatizovaný 4-izbový byt, v úplnom centre mesta, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská 243/21 | 106.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný, investičný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie