Kompletne po rekonštrukcii 5-izbový byt, ktorý preční Vaše očakávania o bývaní v byte v tichej lokalite s parkovaním

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Úžasný 5‑izbový byt, ktorý vás dostane! – Rybničná ulica Predstavte si priestor, kde sa dá ži

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 3767 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - NOVOSTAVBA | Dizajnový 4-izbový mezonet v BOHO štýle – ulica Železničná 7C, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Železničná | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet so záhradou v modernej radovej zástavbe, ktorý ko

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

390,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so samostatnou špajzou bez susedov s výborným prístupom a parkovaním

Reality Bratislava-Vajnory

4 izbový byt | Rybničná | 90 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

339,000 € 3767 €/m²

Novinka
Novinka

AVENUE I 4-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 1, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 106.35 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 1 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

564,753 € 5310 €/m²

AVENUE | predaj moderny 4 izbový byt, Stare Grunty, Bratislava IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 94.83 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5061 €/m²

AVENUE | moderná 4i rezidencia v historickom centre mesta, Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 210 m²

Na predaj, unikátny, inteligentný skvost v srdci Starého Mesta s úctyhodnou výmerou 210 m2 a na

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE | predaj 4 izbový byt s predzahradkou, Stare Grunty, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 90.87 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt s predzahradkou v n

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,900 € 5831 €/m²

AVENUE I PREDAJ, 4i byt v ikonickom projekte SKY PARK, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Továrenská | 180 m²

[b]Na predaj, unikátna štvorizbová rezidencia z nadhľadom na mesto a Bratislavský hrad, v ikoni

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE I 4-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 117.3 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4836 €/m²

4-izbový mezonet s garážou, pivnicou a balkónom, Podunajská ul., Bratislava – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Podunajská | 116.5 m²

Realitná kancelária ViaReality ponúka na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový mezonetový b

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

359,000 € 3082 €/m²

4-izbový byt na predaj, Mlynské nivy, NUPPU, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 86.79 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5760 €/m²

Predáme 5 izb byt v Bratislave - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3211 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

4-izb. byt, Cabanova ul., Dúbravka so samostatným vstupom

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 92 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na ul. Cabanova, Dúbravka. Výmera 92 m

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 07.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

365,000 € 3967 €/m²

4-izb. byt na ul. Wolkrova, Petržalka, upravený na 2 bytové jednotky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Predáme na predaj 4-izb. byt, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, v obľúbenej časti Petrž

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

4-izb. byt, Nová Rožňavská, Nové Mesto, lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

4-izb.byt v centre mesta, Obchodná ul., BA I - Staré Mesto, 2 x balkón

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Ponúkam na predaj veľký, priestranný 4-izbový byt na ul. Obchodná, Staré Mesto. Výmera 110 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4536 €/m²

COMODINO - Jedinečný byt pod Slavínom, so záhradou a výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 116 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších loka

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VENTÚRSKA, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu, možnosť prerobiť na 4i

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 4-izb

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

RIVERS l Nadštandardný mezonet v skvelej lokalite na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Páričkova | 204 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Dnes ART ŠTÝL a zajtra ÚTULNÝ MINIMALIZMUS v byte v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Baštová | 118.4 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj očarujúci mezanín v srdci historického

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

535,000 € 4519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Bývanie, ktoré inšpiruje – byt s panoramatickými výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 100.4 m²

Poďme spolu začať písať dejiny Vášho nového bývania.. Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE V

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | 4-izbový byt, kde sa každý deň začína výhľadom na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 107.41 m²

Vstúpte do priestoru, kde sa výhľady menia na zážitok a komfort sa stáva štandardom. Realitná

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 4-izbový byt na prestížnej adrese pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 193 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt situovaný v tichej

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 6218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (771)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie