4i byt- nadštandardná výmera, priestranné izby, skvelý potenciál pre život aj investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 143 m²

Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt s nadštandardnou výmerou 143,20 m² v prestížnom proj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Luxusný 4 - izbový penthouse s terasou pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 249.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový ateliér, ktorý splní aj tie najnáročnejšie predstavy o pohodlno

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3568 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: PREDAJ︱priestranný a svetelný byt na Röntgenovej ulici – najvyššie poschodie

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Röntgenova | 88.69 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný a svetelný 4-izbový byt

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 3552 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Hraničná | 83.1 m²

Hľadáte priestranný byt pre väčšiu rodinu? Ponúkame výnimočný 4-izbový byt s rozlohou 83 m² v o

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

386,076 € 4646 €/m²

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s klimatizáciou na Raketovej ul. v Ružinove, tehlový dom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Raketová | 73 m²

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s kl

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Predaj priestranného 4-izbového bytu v Dúbravke na Nejedlého ulici, 103 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 103 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej a tichej lokalite Bratislava –

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,999 € 3592 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT | 194,6 m² | LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 194.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, eleganciu a moderné technológie? Tento výnimočný 4-izbov

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4367 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4i byt, prerobený na dva 2i, vhodný aj ako investícia

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Stavbárska | 78 m²

TOP INVESTÍCIA: 2 x 2-izb. byt s nájomníkmi, vedený ako 4i, čo znižuje mesačné náklady za správ

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

193,000 € 2474 €/m²

BOSEN | Na predaj 4 izb. byt, Ľubovnianska 8, Petržalka 82m2

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ľubovnianska | 82 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový byt Ľubovnianska ulica v mestskej časti Bratislava -

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

295,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Gansberg Koliba, 4i. dizainovo nadčasový byt s panorámou Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jeséniova | 150 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj značkovo dizajnérsky a na mieru zariadený, tichý

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

779,000 € 5193 €/m²

FRANK ZICHER – Predávame veľkometrážny 4.i byt s 2 terasami a výhľadmi na mesto aj Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tomášikova | 227 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s dvoma terasami v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,000 € 2815 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame priestranný 3,5 izbový byt s balkónom pri Modrom kostolíku na Bezručovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 95.94 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3,5-izbový byt s dvoma balkónmi

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 4378 €/m²

Predaj 4 izbového nadštandardného bytu na Gunduličovej ulici v centre - Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

4 izbový nadštandardný byt o ploche 102,73 m2 na 1 poschodí zo 4 s novým výťahom v tehlovom byt

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

Predaj priestranného 4-izbového bytu s potenciálom Bratislava-Petržalka 83m²

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v žiadanej lokalite Bratislava – Petržalka.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,999 € 3494 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v úplnom centre na Gunduličovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na prestížnej adrese , uprostred bratislavskej histórie. Palisá

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4461 €/m²

Tichý 4-izbový byt s dvomi kúpelňami

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 123 m²

Slnečný 4-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 4220 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 140 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Priestranný 4-izbový byt s dvomi predzáhradkami v projekte Nesto-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 221.14 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj krásny, priestranný 4 - izbový byt s dvomi predzáhradkami

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

539,000 € 2437 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ISTER TOWER - EXKLUZÍVNE 4 IZBOVÉ BYTY S PANORAMATICKÝMI VÝHLADMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 119 m²

Viac než len priestor – exkluzívne 4-izbové byty s panoramatickými výhľadmi v ISTER TOWER Zažit

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,500 € 6727 €/m²

4- izbový penthouse s terasou v blízkosti Líščieho údolia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 153 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (153 m2) s terasou (11,36 m2) sa nachádza v polyfunkčnom bytovom dom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

600,000 € 3922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Blumentálska | 132 m²

Realitná kancelária Real For You exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

705,000 € 5341 €/m²

OCCAM | PALAIS ESTERHÁZY 4i byt, Staromestská, 143,27 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 143.27 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový byt vo výnimočnom projekte Palais Esterh

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,384,372 € 9381 €/m²

4-izbový byt na predaj v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Pod Rovnicami | 95 m²

4-izbový byt s rozlohou 95,8 m2 a loggiami sa nachádza na ulici Pod Rovnicami v Karlovej Vsi.

Publikované: 28.07.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3579 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie