Predaj investičného zámeru v Rači, Pri vinohradoch

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj podkrovný byt za výhodnú cenu, viac sa dozviete vo fotkách a prílohách inzer

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

189,000 € 2032 €/m²

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

Predaj - 4 izbový byt Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 88 m²

N100-114-EMJU Hľadáte byt, ktorý by ste si zariadili podľa vlastných predstáv? Potrebujete p

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

PREDAJ zrekonštruovaný 4 izb.byt+pivnica Bratislava-Vrakuňa (N036-114-ANHO)

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | . | 0 m²

Predstavte si miesto, kde má každý člen rodiny svoj vlastný priestor a zároveň zostáva dosť

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

274,900 €

REZERVOVANE-PREDAJ 4 IZB.BYT BA - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 0 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v Dúbravke nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v bytovom do

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 €

PREDAJ štýlový 4+1 izb.byt+2 balkóny Bratislava-Staré Mesto (N011-114-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Predstavte si bývanie, kde sa noblesa minulosti stretáva s komfortom súčasnosti. Tento štýlový

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 €

NA PREDAJ UNIKÁTNY 4+1 izb.byt BA-Mlynská Dolina

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 0 m²

Ak ste fanúšikom moderných smart riešení, špičkových technológií a luxusných materiálov, tento

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1 €

Veľkometrážny byt v UNIVERSO, Ružinov - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²

Ponúkame Vám momentálne 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a po jednoduchej úprave 4-izbový v pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

460,000 € 4071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

Priestranný 4-izb. byt – Bieloruská ulica – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Bieloruská | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, veľmi dobre dispozične riešený 4-izbový byt na Bieloruskej ulic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2827 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Bratislava Rača, Dopravná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Dopravná | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,990 € 2778 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Bratislava Petržalka, Wolkrova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,300 € 3486 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Bratislava Petržalka, Budatínska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

293,000 € 3530 €/m²

GRAVITAS | 4-izbový PENTHOUSE, PEKNÁ CESTA - RAČA - A5

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.59 m²

Gravitas a.s. ponúka výborne dispozične riešený 4-izbový PENTHOUSE v projekte Pekná cesta, ktor

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

732,000 € 6741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj veľký 4-izbový byt s predzáhradkou 184 m2 - A-1

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 4-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 4958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj na východ orientovaného 4 izbového bytu pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt prerobený z pôvodne 2,5 izbového bytu na Haburskej ulici v časti

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

Predaj 4-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Komárnická | 80 m²

Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4 izbový byt na Komárnickej ulici v Bratislave. Úž

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 4188 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v tichej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 82.98 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt s balkónom v staršej a tichej časti Dúbravky v tesnej blízkosti

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 3012 €/m²

Luxusný zrekonštruovaný 4- Izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Poľnohospodárska | 80 m²

Dávame pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) Tento 4-Izbový byt je úplne odlišný a iný o

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

265,000 € 3313 €/m²

PRIPRAVUJEME Luxusný 4-Izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Dudvážska | 80 m²

Pripravujeme pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) Byt prechádza aktuálne kompletnou r

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Predám 4-izbovy byt v rači

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Rustaveliho | 70 m²

Ponúkam na predaj príjemný a prakticky riešený 4-izbový byt s celkovou výmerou približne 70 m²,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 3429 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v pôvodnom stave, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Gallayova | 81 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v pôvodnom stave na 3. poschodí v bytovom dome s výťahom Gallayo

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

244,900 € 3023 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný Luxusný 4-Izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Dudvážska | 80 m²

Pripravujeme pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) VIDEO BYTU: https://www.youtube.com/

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,999 € 3600 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie