RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

RIVERS | 4 izbový byt s jedinečnou atmosférou v centre Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gajova | 129.3 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj 4-izbový byt s veľkorysou výmerou izieb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívny byt pod Slavínom s exkluzívnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,030,000 € 5420 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt s balkónom a pivnicou – možnosť vytvoriť štvrtú izbu

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Rajčianska | 73 m²

Pôvodný stav bytu ponúka novému vlastníkovi voľnu ruku pri prispôsobení si nehnuteľnosti presne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,950 € 2739 €/m²

člen NARKS

Byt A11 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 126.88 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5511 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DUPLEX | Symfónia svetla a dizajnu | 4 izby, 114 m², privátna terasa | Rezidencia Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Jančova | 114 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje elegantný 4i duplex s veľkou terasou na Hradnom kopci, na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 7009 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prestížny byt na Hradnom vrchu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 160 m²

Objavte jedinečné útočisko v srdci bratislavskej diplomatickej štvrte. Na preslávenom Hradnom k

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Byt C12 – 4 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 129.25 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 250.31 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

859,999 € 3436 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.08 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,999 € 3634 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Predstavujeme vám projekt VILA SUCHÁ, výnimočný rezidenčný koncept, ktorý dokonale spája výhody

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,990 € 4571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt B18 – vlajková loď bývania s panoramatickou terasou, samostatnou kuchyňou a výhľadmi na hrad a Downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 142 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5393 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.51 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,999 € 4151 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CONDOMINIUM LEVANDER I Architektonický unikát v privátnej enkláve

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Levanduľová | 117.3 m²

S hrdosťou predstavujeme projekt, ktorý mení pravidlá mestského bývania. CONDOMINIUM LEVANDER j

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,999 € 3581 €/m²

Byt B19 – dokonalý byt so súkromnou terasou a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 4 izbový byt v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 125 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva dokonalý skolaudovaný 4 izbový byt 152m2 s dvomi terasami a v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

997,400 € 7979 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Levanduľová | 108.36 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 3968 €/m²

PREDAJ >> 4-izbový byt v ikonickom dome Weinwurm | Lermontovova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lermontovova | 87.3 m²

Realitná kancelária MENSORI ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izb. byt na ulici Lermontovova 11 situ

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 8591 €/m²

Predaj investičného zámeru v Rači, Pri vinohradoch

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj podkrovný byt za výhodnú cenu, viac sa dozviete vo fotkách a prílohách inzer

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

189,000 € 2032 €/m²

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie