Štýlové podkrovné bývanie s charakterom - 3 izbový byt Osadná ulica Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Osadná | 68 m²

Inzerát je aktuálny až do zmazania. Ponúkame na predaj jedinečný podkrovný byt s neopakovateľ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

TOP cena 3izb byt 87m² vr. pivnice, Pod vŕškami Záh.Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ostriežová | 91.12 m²

Priestranný 3-izbový byt 87 m² ponúka pokoj, svetlo a veľkorysý priestor, ktorý dnes v novostav

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

344,900 € 3785 €/m²

Top
Top

Svetlý 3 izbový byt s balkónom s celkovou plochhou 64,46 m2 v obľúbenej časti Petržalky, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3971 €/m²

Top
Top

PODUNAJKY - už v predaji!

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Máchova | 68.49 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt A6.33 v projekte Podunajky, nachádzajúci sa na 6. p

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,115 € 4192 €/m²

Top
Top

Kováčska ul. - predaj 3 izbového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 79.28 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5361 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šášovská | 68 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Šášovskej ulici v Bratislavskej Petržalke.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

3 izb. - Adresa, ktorá definuje kvalitu - ŠUSTEKOVÁ ul. - aktuálne jedna z najžiadanejších lokalít

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²

Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

! NOVÁ CENA ! Nadštandardný 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste-BA na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 82.88 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj čerstvo zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-iz

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,900 € 5006 €/m²

Top
Top

RADO | 3i byt s výhľadom na Kolibu a hrad | Kramáre | 74.7m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rozvodná | 67.85 m²

Chcete bývať na mieste, kde máte prírodu aj centrum mesta na pár minút? Potom si obľúbite tent

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3979 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

100PRO | Vzdušný a presvetlený 3-izbový byt na Bajkalskej – projekt Platan

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²

Ponúkame na predaj vkusne zariadený 3-izbový byt v modernom bytovom dome na Bajkalskej ulici 5

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4260 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Top
Top

Bývanie, ktoré dáva zmysel – 3-izbový byt PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²

Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3820 €/m²

Top
Top

3i BYT S KLIMATIZÁCIOU – ul. Štefana Králika, Bratislava - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²

Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

215,000 € 2925 €/m²

Top
Top

Na Predaj 3-izbový byt s terasou TRI VEŽE - TOP VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

459,000 € 5100 €/m²

Top
Top

Na predaj: Priestranný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom – Koliba, ulica Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 123 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový byt situovaný v jednej z najvyhľadávanejších rezidenčných

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4870 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 3 izbový byt s veľkou loggiou

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=rTPEDaQHF6L Celková plocha bytu: 74

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ - priestranný 3 izbový byt na ulici Bullova

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt na ulici Bullova, mestská časť Dúbravk

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

263,900 € 3519 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 3 izbový byt s krásnym výhľadom s dvomi balkónmi na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

418,000 € 3916 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

250,164 € 3778 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

PREDAJ 2-izbový mezonetový byt 95,39 m2 s terasou 11,6 m2 a PARKOVANÍM VO DVORE na Povrazníckej ulici v Starom Meste-Bratislave.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 izbový mezonetový byt 95,39 m2

Publikované: 07.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3828 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie