3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mesto, časť Vinohrady, na ulici Jahodová.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj priestranný 3-izbový kompletne zrekonštruovaný b

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4439 €/m²

3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove kto

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

3- izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Medená priamo v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3- izbový byt na ulici Medená priamo v centr

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 5719 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškátová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškát

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 4426 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Dunajská

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 65.2 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalite v cen

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 5367 €/m²

3-izbový mezonetový byt v mestskej časti Staré Mesto na ulici Sienkiewiczova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt v mestskej čast

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcisová po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcis

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na ulici Štetinova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 99.84 m²

Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na Štetinovej ulic

Publikované: 13.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 4707 €/m²

4-izbový byt v Ružinove na ulici Trenčianska – po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 4-izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIA

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt, ktorý má všetko, čo rodiny hľadajú | Brančská – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Brančská | 70 m²

Sú byty, ktoré si len pozriete. A potom sú byty, pri ktorých si okamžite poviete: „Tu by sa nám

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3714 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový ZARIADENÝ BYT *BALKÓN* LODŽIA* KLIMATIZÁCIA* Komárnicka ulica– RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4113 €/m²

3 IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM PÔVODNÝ STAV BALKÓN + LOGGIA BRATISLAVA RUŽINOV ŠALVIOVÁ ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 69 m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou a balkónom, výborná lokalita Bratislava – Ružinov časť Trávnik

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3549 €/m²

RENATAS | 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII – ZAČIATOK PETRŽALKY, PEČNIANSKA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 68 m²

RENATAS ponúka na predaj svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt po kompletnej rekonšt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4191 €/m²

R E N A T A S - Investičná príležitosť v Dominikánskej republike

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 180 m²

R E N A T A S - exkluzívne predaj lukratívnych apartmánov v Dominikánskej republike obklopené t

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

210,000 € 1167 €/m²

Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking |

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vysoký

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 5400 €/m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

AstonReal Vám ponúka exkluzívne kompletne prerobený 3i byt o rozlohe 82 m2 v Petržalke. K bytu

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ- 3+kk byt s rozlohou 76 m2 - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 76 m²

!!! REZERVOVANÉ !!! AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvoji

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS

Byt 116,60 m² (2-3-izb.) v bytovom dome Tupého s klimatizáciou, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. byt s veľkou terasou v tichej časti v centre - Zochova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

Ponúkame na predaj príjemný mezonetový 3-izbový byt s terasou v Bratislave I. na Zochovej ulici

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4155 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Bradlianska ulica-projekt Hausberg, 129 m² + 28 m² balkón, 3.posch, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bradlianska | 144.48 m²

Ponúkame vám, v exkluzívnom zastúpení vlastníka, byt v projekte, ktorý oprávnene nazývame najle

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 8991 €/m²

člen NARKS

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - dostupný 3-izbový byt "Modena" s terasou a južným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 94.5 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Modena" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

622,000 € 6572 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Alexandria" s terasou a predzáhradkou, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q/2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,200 € 5117 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie