‼️✳️ Prenajmeme 2+kk, Žilina - Závodie, Kvačalova ulica, LEN V R2 SK ‼️✳️

Reality Žilina

2 izbový byt | Kvačalova | 50.19 m²

Lokalita : Žilina – Závodie, Kvačalova ulica Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2+kk Pl

Publikované: 17.12.2022 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Žilina

676.5 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predáme byt 2+kk, Žilina - Vlčince, EUROPALACE blok A, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 67.41 m²

Lokalita : Žilina – Vlčince, Vysokoškolákov / Obchodná ulica Sekcia : predaj Druh : byt Počet i

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Žilina

215,000 € 3189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj zariadený 2 izbový byt, Žilina - Hliny VII, Hlinská ulica, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlinská | 56.5 m²

Lokalita : Žilina - Hliny VII, Hlinská ul. Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 2+1 Plocha

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Žilina

165,000 € 2920 €/m²

Prenajmeme 2+kk byt, Žilina - centrum, Kálov, s parkovaním, LEN U NÁS!

Reality Žilina

2 izbový byt | Kálov | 35 m²

Lokalita : Žilina - centrum, Kálov Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2+kk Poschodie :

Publikované: 05.11.2020 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Žilina

620 €/mesiac 500 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Predáme 2-izbový byt, 60 m², garáž, 2 balkóny, Bitarová

Reality Žilina

2 izbový byt | Žilina | 60 m²

Directreal Dynamic - Hľadáte bývanie, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou do okol

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,000 € 2417 €/m²

Prenájom 2i | Pittsburgská ul. | 58 m2 | zariadený

Reality Žilina

2 izbový byt | Pittsburgská | 58 m²

Ponúkame na prenájom ihneď voľný 2-izb. byt na Pittsburgskej ulici v Žiline. Byt sa nachádza na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom 2-izb. bytu na Fándlyho ulici v Žiline | zariadený | 57 m2

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 57 m²

Cena s energiami 620 EUR. Ponúkame priestranný a veľmi slušný 2-izb. byt v úplnom centre Žili

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ: Slnečný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Žilina – Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | Pittsburgská | 58 m²

Ponúkam na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 58 m², nachádza

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

187,900 € 3240 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2-izb. byt v pôvodnom stave v tehlovej bytovke blízko centra | 55 m2 | Hollého ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Ponúkame 2-izbový byt v tehlovom bytovom dome priamo v centre mesta s výmerou 55 m². Byt sa nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

158,000 € 2873 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2i | 62 m2 | zariadený | Hollého | čiastočná rekonštrukcia

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt na Hollého ulici len 5 minút od centra mesta. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Útulný 2-izbový byt na Hájiku v Žiline, pripravený na nasťahovanie, s výbornou občianskou vybavenosťou a verejným parkovaním

Reality Žilina

2 izbový byt | Mateja Bela | 52.88 m²

Ponúkame na predaj útulný dvojizbový byt s rozlohou 53 m2, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídli

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

155,000 € 2931 €/m²

Útulný 2-izbový byt na Hájiku s krásnym výhľadom a moderným zariadením

Reality Žilina

2 izbový byt | Baničova | 49 m²

Ponúkame vám na predaj útulný dvojizbový byt, ktorý sa nachádza na Baničovej ulici v žilinskej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

159,000 € 3245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM!!! zrekonštruovaný , tehlový Byt 2+1 , Žilina - Bôrik 67m2

Reality Žilina

2 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária Piata Avenue ponúka na prenájom zrekonštruovaný byt 2+1 o celkovej výmere 6

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DOKONČENÝ 2-IZB. BYT V NOVOSTAVBE(G806)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 60 m²

Skolaudovaný byt na najvyššom poschodí s priestrannou terasou je pripravený na nasťahovanie. No

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

211,900 € 3532 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 2IZB. BYT V NOVOSTAVBE S PEKNÝM VÝHĽADOM (G712)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 59.9 m²

Čerstvo dokončený a skolaudovaný 2-izbový byt na 6.poschodí s výhľadom na Malú fatru. V byte ni

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

231,900 € 3871 €/m²

DOKONČENÝ 2-IZB. BYT V NOVOSTAVBE (E612)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 60 m²

Kvalitná novostavba v novobudovanej obytnej štvrti v pokojnej časti obľúbeného sídliska Vlčince

Publikované: 08.12.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

223,900 € 3103 €/m²

NA PRENÁJOM veľkometrážny 2i byt - 66m2 s balkónom - HLINY VI - Bajzova

Reality Žilina

2 izbový byt | 66 m²

YNI Vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ ponúka na prenájom: Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2IZBOVÝ BYT, 50m2, SOLINKY

Reality Žilina

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt , 50m2 na Solinkách . Byt sa nachádza na 4. poschodí ,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

178,999 € 3580 €/m²

PRENÁJOM – 2-izbový byt Žilina Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlinská | 45 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt o výmere 45,60 m², nachádzajúci sa na 4. poschodí byto

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestranný, kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom v centre Žiliny-Malá Praha.

Reality Žilina

2 izbový byt | 68.5 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa pripravujeme na prenájom priestranný 2-izbový byt v centre mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Exkluzívny prenájom | 2-izbový klimatizovaný byt | Novostavba Kvetnica – Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 55 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 2-izbový byt s klimatizáciou v novostavbe v projekte Kvetnic

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Žilina

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kúpa 2 izbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre nášho klienta 2 izbový byt v Žiline. Stav nerozhoduje. Financovanie máme zabezpečené

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

175,000 €

Kúpa 2i byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 2 izbový byt na sídlisku Vlčince alebo Solinky. Cena cca 170 000 € Máme hot

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 €

Predaj 2i byt 55m2 Žilina - Bulvár

Reality Žilina

2 izbový byt | 55 m²

Romdom Reality ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt o výmere 55m2 vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

149,000 € 2709 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie