Ponúkame na prenájom zariadený 2-izb. byt v Žiline– Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlinská | 46 m²

Ponúkame na prenájom útulný zariadený 2-izbový byt o výmere 45,60 m², nachádzajúci sa na 4. pos

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom: 2 izbový byt Žilina - Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | Piešťanská | 66 m²

Na prenájom: Priestranný 2-izbový byt, 66 m² – Žilina, Vlčince Ponúkame na prenájom priestra

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM, 2-izbový byt s balkónom Žilina Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 62 m²

Na prenájom 2 izbový byt v Žiline – Vlčince. Byt je po rekonštrukcií o výmere 62m2. Nachádza sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Zariadený 2kk s lodžiou v novostavbe – centrum Žiliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Závodská cesta | 34 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo útulný mestský apartmán priamo v centre diania, no zároveň s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

620 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

2 IZBOVÝ BYT, ŽILINA-CENTRUM, BALKÓN, 48m²

Reality Žilina

2 izbový byt | Andreja Kmeťa | 48 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny na ulici A. Kmeťa. Byt sa nachádza na vyvýšenom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

160,000 € 3333 €/m²

ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT, ŽILINA-VLČINCE 2, TULSKÁ UL., BALKÓN, 58m²

Reality Žilina

2 izbový byt | Tulská | 58 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt v Žiline, na ulici Tulská 24, obľúbené

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 IZBOVÝ BYT, ŽILINA-VLČINCE, VÝMERA 53m²

Reality Žilina

2 izbový byt | Dobšinského | 53 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený 2 izbový byt v Žiline, na ulici Dobšinského

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj investičný 2-izbový byt v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | Petzvalova 41 | 45.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na sídlisku Hájik v Ži

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

140,000 € 3091 €/m²

Na predaj pekný 2 izbový byt v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | Gabajova | 65 m²

PREHĽAD: Ak hľadáte byt, ktorý spája priestrannosť a dobrú polohu, tak tento 2-izbový byt s roz

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Žilina

179,500 € 2762 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii pri Bôrickom parku

Reality Žilina

2 izbový byt | Tajovského | 63 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje moderný komfort, pokojné prostredie plné zelene a výbornú dost

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

660 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ / 2 -izbový byt centrum (časť Staré Mesto) v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | Pivovarská | 60 m²

Pripravujeme do ponuky 2-izbový byt v srdci Žiliny. Byt s celkovou výmerou 60 m² + balkón 4 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA! Príjemný 2+1 izbový byt s pôsobivým výhľadom

Reality Žilina

2 izbový byt | Stodolova | 50 m²

Predstavujeme Vám na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m², situovaný v panelovom bytov

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

154,900 € 3098 €/m²

Krásne zariadený byt, kino na skok: 2 izby, loggia, Žilina - Solinky, Cena: 650€ s energ a inter/mes

Reality Žilina

2 izbový byt | Dubová | 50 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 50 m² zariadených s vkusom a kvalitou. 4. poschodie s výťaho

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVÁCIA Štýlové bývanie v srdci Žiliny, svetlý 2 izbový byt s loggiou a balkónom na Bulvári

Reality Žilina

2 izbový byt | 57 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt o výmere 57 m², ktorý sa nachádza na vyh

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ ! Slnečný 2-izbový byt, 71,19m2, TOP lokalita, Žilina – Euro Home

Reality Žilina

2 izbový byt | 71.19 m²

Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte Euro Home Star v Žiline, ktorý spá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

235,274 € 3305 €/m²

REZERVÁCIA - Štýlový 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v historickej budove, Kuzmányho ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom moderný, svetlý a vkusne zariadený 2-izbový byt s výmerou 60 m², ktorý sa

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderné 2-izbové bývanie SKYBAU – Žilina, Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe „SKYBAU“ v mestskej časti Závodie na

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

169,999 € 3269 €/m²

Hľadám - 2 izbový byt na predaj - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Žiline. Lokalita centrum, širšie centrum, okolie nemocnice.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

TOKA - NA PREDAJ - Mariánske námestie - 2 izbovový byt - Žilina cetnrum

Reality Žilina

2 izbový byt | Mydlárska | 95 m²

NA PREDAJ - 2 izbový byt v samotnom srdci Žiliny. Jedinečný 2 izbový byt nachádzajúci sa v pr

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Žilina

225,000 € 2368 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte ParkResidence v Žiline v časti Bôrik

Reality Žilina

2 izbový byt | Bôrická cesta | 49.22 m²

Developerský projekt ParkResidence je výnimočný svojou strategickou polohou v blízkosti centra

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Žilina

262,000 € 3434 €/m²

Prenájom bytu 2+KK, Hliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Suvorovova | 37 m²

Ponúkame na prenájom byt 2+KK na Hlinách 8 na Suvorovovej ulici v Žiline. Byt je kompletne rek

Publikované: 23.03.2020 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na podnájom Žilina

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDANÉ: DIZAJNOVÝ SKVOST NA VLČINCOCH: Bývanie, ktoré vyzerá ako z časopisu!

Reality Žilina

2 izbový byt | Tatranská | 38 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo lukratívnu investíciu v najžiadanejšej časti Žiliny? Ponúkame

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 4605 €/m²

Novostavba 2 izb. bytu s terasou a parkovacím miestom, 60 m2 - Zelené Vlčince, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Žilina, Pražská. Plocha: úžitková 52m2.Stav objektu: no

Publikované: 02.09.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

GAMA R&F | 2-izbový byt na Závodskej ceste

Reality Žilina

2 izbový byt | Závodská cesta | 52 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Žilin

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Žilina

157,000 € 3019 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23088)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie