TARGETreal | Ponúka na predaj 2izb. Byt v centre Žiliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 55 m²

TARGETreal ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Žiliny, v tichej a vyhľadávanej lo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,000 € 3436 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Na predaj, 2i byt Europalace, Žilina, Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 62 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt vo vyhľadávanom rezidenčnom komplexe Europalace, konkré

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Žilina

229,900 € 3708 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal | Predaj 2i byt Slnečné terasy, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Mateja Bela | 74.47 m²

Pre lepšiu predstavu kliknite na virtuálnu obhliadku bytu: https://my.matterport.com/show/?m=Gh

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Žilina

202,000 € 2713 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal | Na Prenájom, 2i byt, centrum Žiliny, Jesenského ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | Jesenského | 50 m²

Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v Žiline na ulici Jesenského. K bytu s podlahovou plochu 50

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom, dvojizbový byt Žilina, Vlčince - Kastor

Reality Žilina

2 izbový byt | Karpatská | 46 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom dvojizbový byt v Žiline na Karpatskej ulici v komplexe Kastor.

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2 izbový byt, Vlčince, ihneď k dispozícii

Reality Žilina

2 izbový byt | Martinská | 60 m²

ELISS REAL Vám ponúka na prenájom slnečný a priestranný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na sídl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|NOVA CENA!Investičný byt pripravený k okamžitému nasťahovaniu

Reality Žilina

2 izbový byt | Javorová | 49 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame na predaj 2 izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii v r.2008. Byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

165,000 € 3367 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Lenčova | 51 m²

Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

217,000 € 4255 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom | Svetlý 2-izbový byt | Balkón | Arboreum | Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Obežná | 69 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 62 m² v obľúb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Bulvár Prenájom 2-izbového bytu v centre Žiliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Antona Bernoláka | 62 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta, kde stačí prísť a bývať? Tento kompletne zariadený a vybavený 2

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kúpa, 2-izbový byt v meste Svit

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Svit. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Ce

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Žilina. Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Kúpa, 1-izbový byt v meste Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám jedno alebo dvojizbový byt v meste Žilina . Platba v hotovosti.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

HD reality, predaj, 2-izbového bytu v centre Žiliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Radlinského | 45 m²

HD REALITY ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt so záhradkou v srdci Žiliny – sen, ktorý sa s

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

TOP investícia 2 izb.byt centrum balkón, výťah, ul. Republiky Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Republiky | 59 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka TOP ivestíciu priamo v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

209,000 € 3542 €/m²

2-izbový byt na Bulharskej ulici určený na rekonštrukciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Námestie Budovateľov | 58.4 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Bulharskej ulici na sídlisku Vlčince. V byt

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Žilina

168,000 € 2877 €/m²

člen NARKS

Na predaj 2 izbový byt

Reality Žilina

2 izbový byt | Bajzova | 65 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2‑izbový byt v obľúbenej lokalite Hli

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

195,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Zariadený 2kk s balkónom – v tichom centre Žiliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Andreja Kmeťa | 49 m²

Kľudné bývanie priamo v centre diania, no zároveň s výhľadom do tichého dvora? Tento kompletne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2i bytu na Bulvári - komplet zariadený, Žilina centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | Antona Bernoláka | 59 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zariadený byt o výmere 59m2, ktorý sa nachádza na 7.poschodí s vý

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Žilina

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 IZBOVÝ BYT, ŽILINA 52m2

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou o výmere 52 m², nachádzajúci sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

138,800 € 2669 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zrekonštruovaný 2 izb. byt Žilina-Bulvár

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 56 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA! 2 izbový byt, Žilina Staré mesto, Cena: 185.000€

Reality Žilina

2 izbový byt | 65.8 m²

Existujú byty, ktoré majú dobrú dispozíciu. A potom sú byty, kde svetlo hrá vo váš prospech. Te

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 2812 €/m²

Príjemný 2-izb. byt v novostavbe Rudiny2 | Lenčova | 51 m2

Reality Žilina

2 izbový byt | Lenčova | 51 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu Lokalita: Ž

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

217,000 € 4255 €/m²

člen NARKS

2 izbový zariadený byt Zelené Vlčince s parkovaním

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 60.18 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na ulici Pražská na sídlisku Vlčince v Žilin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

225,000 € 3739 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23088)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie