Zrekonštrovaný zariadený byt 2+1 na prenájom Žilina - Širšie Centrum 55m2 s loggiou

Reality Žilina

2 izbový byt | 55 m²

Piata Avenue Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2- izbový byt, o celkovej výmere

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

MODERNÝ A KOMFORTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V NOVOSTAVBE – ŽILINA, HÁJIK

Reality Žilina

2 izbový byt | 55 m²

Objavte bývanie, kde každý detail prináša pohodlie, ktoré si zamilujete hneď pri prvom vstupe.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,000 € 3636 €/m²

2-izbový byt č. 1 v bytovom dome súp. č. 3413 na ul. Kempelenova v obci Žilina, okres Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Kempelenová | 61.74 m²

Byt č.1 na 2. nadzemnom podlaží byt.domu č.s.3413 na pozemku parc.KN č.1472/283 k.ú. Závodie, o

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na dražba Žilina

144,000 € 2332 €/m²

Na prenájom nový a zariadený 2-izbový byt v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | Jedlíkova | 45.3 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom priestranný a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jedlíko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

475 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 izbový byt novostavba EUROTERRACE Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 58 m²

Predaj 2 izbového bytu v novostavbe Polyfunkčný dom EUROTERRACE, ul. Vysokoškolákov v Žiline. R

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Žilina

225,000 € 3879 €/m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká | 56.73 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 2-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

184,900 € 3259 €/m²

Na predaj 2-izbový byt so súkromnou záhradou v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 56 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný 2-izbový byt so súkromnou záhradou, nachádzajúci sa v o

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

(REZERVOVANÉ!!!)ZARIADENÝ BYT 2+1 , Žilina - Hliny VIII (62m2) , loggia a balkón

Reality Žilina

2 izbový byt | 62 m²

Piata Avenue Vám EXKLUZÍVNE!!! ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o celkovej výmere 62 m

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne! 2i byt na Bulvári s vlastným parkovacím miestom - Galéria Silvia

Reality Žilina

2 izbový byt | Antona Bernoláka | 50 m²

Pripravujeme na predaj! EXKLUZÍVNA ADRESA V SRDCI ŽILINY – BULVÁR + PARKOVANIE Hľadáte bývanie,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

Štýlové bývanie v srdci Žiliny – 2-izbový byt na ul. Republiky (54 m2)

Reality Žilina

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v absolútnom centre mesta na ulici

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,000 € 3685 €/m²

REZERVOVANÉ ! 2-izbový byt - predaj - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hečkova | 68 m²

Ponúkame vám na predaj väčší 2-izbový byt v najatraktívnejšej lokalite Žiliny. V zrekonštruovan

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,000 € 2926 €/m²

Pre nášho klienta hľadáme 2-izbový byt v tehlovom dome Žilina centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | 50 m²

TUreality súrne hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt, ale v tehlovom dome v širšom centre

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ŽILINA - VLČINCE

Reality Žilina

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 4.poschodí bytovéh

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

170,000 € 2931 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-IYBOVÝ BYT S LOGGIOU, ŽILINA-BULVÁR

Reality Žilina

2 izbový byt | 54.7 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii vo vynikajúcej lokalite mesta Žilina-B

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 3199 €/m²

REZERVOVANÉ: Ideálne štartovacie bývanie: 2-izbový byt s balkónom a veľkou pivnicou na začiatku Bytčice pri Solinkách.

Reality Žilina

2 izbový byt | 59 m²

Pripravujeme do ponuky v exkluzívnom zastúpení majiteľa veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt s p

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Žilina

143,990 € 2441 €/m²

REZERVOVANÉ- Na predaj 2+KK byt v novostavbe Nové Vlčince - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Obchodná | 55 m²

REZERVOVANÉ- Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt v novostavbe (projekt Nové Vlčince), kto

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

NOVOSTAVBA NA VLČINCOCH-2-IZB. BYT (F412)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 49.1 m²

Vyberte si z ponuky bytov v novovybudovanej bytovej zóne v projekte Zelené Vlčince. Byt je súč

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

216,900 € 4418 €/m²

SLNEČNÝ NOVÝ 2I BYT V NOVOSTAVBE (G203)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 61 m²

Novostavba 2-izb. bytu na 1. poschodí s výborne riešeným pôdorysom s orientáciou na slnečnú juh

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

203,900 € 3142 €/m²

MODERNÝ A SVETLÝ BYT V NOVOSTAVBE(F212)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 52 m²

Kvalitná novostavba v novobudovanej obytnej štvrti v pokojnej časti obľúbeného sídliska Vlčince

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

214,900 € 2884 €/m²

2-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 60.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE na ulici Vysokoškolákov v Žiline.

Publikované: 20.06.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

225,900 € 3746 €/m²

2-izbový byt Žilina prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | Moyzesova | 70 m²

Ponúkame vám na prenájom 2-izbový meštiansky byt v centre Žiliny. Nachádza sa v tehlovom bytovo

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Žilina

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA S KOMPLETNÝM ZARIADENÍM (E806)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 60.31 m²

Slnečný 2-izb. byt s pekným výhľadom sa nachádza na najvyššom 7. poschodí bytového domu na ulic

Publikované: 23.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

240,900 € 3016 €/m²

SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA - 2-IZB. BYT(E612)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 58.8 m²

Dokončený a skolaudovaný byt v novostavbe v rámci projektu Zelené Vlčince čaká na svojho prvého

Publikované: 12.09.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

233,900 € 3104 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie