REZERVOVANÉ! DIZAJNOVÝ 1,5 IZB. BYT NA TERASE: Štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²

​REZERVOVANÉ! Hľadáte nekompromisnú kvalitu, modernú estetiku a lokalitu, kde máte všetko na d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,990 € 4366 €/m²

Ponúkame na prenájom 1,5 izbový byt na Lesníckej ulici - Terasa.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lesnícka | 40 m²

Ponúkame na prenájom 1,5 izbový byt na Lesníckej ulici - Terasa. Byt má rozlohu 40 m2 a nachád

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Investičný 2-izbový byt, Košice Západ – Terasa v blízkosti OC Galéria.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Gudernova | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ v blízk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

176,900 € 4315 €/m²

Prenájom 2 izbový byt na TERASA, ul. Pražská.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Pražská | 54 m²

Na prenájom: Komfortný 2-izbový byt v najžiadanejšej lokalite Košíc – Terasa, ul. Pražská Ponú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený byt v projekte Galeriacity 2

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,900 € 5173 €/m²

Veľký 2i byt s loggiou na prenájom • Terasa • Kežmarská ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 55 m²

Byt VOĽNÝ ihneď. Pre lepšiu predstavivosť pripravená vizualizácia rozloženia nábytku. N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového slnečného bytu na Považskej ulici, v blízkosti Lekárskej fakulty

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou, po kompletnej rekonštru

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

TOP! na prenájom 2i luxusný zariadený byt na Terase, klimatizácia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kysucká | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2i byt po úplne veľmi štýlovej a modernej rekonštrukcii. Byt sa nachádza n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Trieda SNP - veľmi pekný 2 izbový byt 52 m², 3 x LOGGIA 18 m². KR

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 52 m²

ZARA REALITY v EXKLUZÍVNOM zastúpení Zdenka Horváthová ponúka : NOVINKA: veľmi pekný, priest

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,800 € 4035 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 2i byt(65m²) s loggiou,kompletná rekonštrukcia Slobody,KE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Slobody | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré dýcha priestorom, je v top lokalite a nevyžaduje žiadne ďalšie investíci

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

225,000 € 3462 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM, 1,5-izb. byt v blízkosti centra

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 40 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 1,5-izbový byt v lokalite Koš

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, Trieda SNP, Zrekonštruovaný 2-izb. byt

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 54 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt po kompletnej re

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2i byt Košice - Západ, Bernolákova, čiast. rek., lodžia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa 2 iz

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

200,000 € 4000 €/m²

NOVÁ CENA - zariadený 2-izbový byt 52 m2, Popradská - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 51.6 m²

Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 2 izbový byt v lok

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

174,900 € 3390 €/m²

2 izbový byt pri Cassovare so záhradkou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Husárska | 43 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj dvojizbový byt na Husárskej ulici v Košiciach, kt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

245,000 € 5698 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM: Zariadený 2-izbový byt, Terasa – blízko nemocnice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 54 m²

GH Realitná kancelária ponúka na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Trieda SNP 13 v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Tr. SNP na Terase pri Spoločenskom pavilóne.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 51 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Tr. SNP na Terase pri Spoločenskom pa

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2 izbový byt s garážou, Košice -Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ľubovnianska | 58 m²

Martin Šipoš z Reality s VAMI vám predstavuje 2 izbový byt na Terase s veľkou loggiou a vlastno

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,150 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kúpa bytu 2 - 3 izbového

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám na kúpu 2-izbový alebo menší 3-izbový byt: - lokalita: Košice - sídlisko Terasa - zre

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

Útulný 2-izbový byt na Narcisovej ulici po rekonštrukcii, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Narcisova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

197,000 € 3940 €/m²

NA PREDAJ 1 a pol IZBOVÝ BYT KEŽMARSKA ULICA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 1 a pol izbový byt na Kežmarskej ulici Mč.-Terasa. Byt má vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,990 € 3414 €/m²

NA PRENÁJOM Luxusný 2+KK byt – Popradská ul., Košice- Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 53 m²

Luxusný 2 izbový byt v exkluzívnom projekte s balkónom a vyhradeným parkovaním Čerstvo dokonče

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NESTHOME - 2-izbový byt s terasou v NOVOSTAVBE, Ľubovnianska, KE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 58 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe NESTHOME

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

258,000 € 4448 €/m²

kúpim 2 izb. byt v Košiciach, platba v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 40 m²

kúpim byt v hotovosti, balkón výhodou, platba okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky a exekúci

Publikované: 07.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa Košice-Západ

145,000 € 3625 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie