Odkúpime Vašu nehnuteľnosť

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 55 m²

ODKUP VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTÍ . Odkúpime Váš byt v hotovosti. Keď nás oslovíte a zavoláte nám ,

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

REZERVOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI TORYSKÁ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Toryská | 48 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt po kompletn

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

184,990 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ulici Rožňavská, KE-Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Rožňavská | 42 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o rozlohe 42m2 + 6m loggia, nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľa

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,890 € 3807 €/m²

3 izbový byt s predzáhradkou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 57.42 m²

Nestrácajte čas na ceste za zážitkami, keď na vás tie najkrajšie momenty čakajú niekoľko krokov

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

384,343 € 6694 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Inovecká ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Inovecká | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inovecká

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

280,000 € 5600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s loggiou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 38.42 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,445 € 6232 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, 69,6m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 60.6 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt C2B4 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

242,928 € 4009 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A4B3 v B

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

234,321 € 3816 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A2B3 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

232,811 € 3792 €/m²

2izbový byt, Rožňavská ulica, loggia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Rožňavská | 42 m²

MYRA.Košice a Ing. Ivana Rolaková vám exkluzívne ponúkajú na predaj 2-izbový byt v jednej z naj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

155,000 € 3690 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A5B3 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

236,076 € 3845 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A3B3 v B

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

233,566 € 3804 €/m²

2 izbový byt, 69,60m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 60.9 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A6B2 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

246,909 € 4054 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A6B3 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

237,832 € 3873 €/m²

NA PRENÁJOM | 2-izbový byt s balkónom | Košice - Ružínska

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ružínska | 50 m²

Hľadáte útulné a pohodlné bývanie v skvelej lokalite? Tento 2-izbový byt o výmere 50 m² na Ru

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 56.55 m²

Martin Šipoš z Reality s VAMI vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zariadený 2 i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

1,5 izbový byt na skvelej adrese | Michalovská - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Michalovská 21 | 40 m²

1,5 izbový byt v lokalite, ktorej nič nechýba? Toto je presne ten typ nehnuteľnosti, ktorý je v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,900 € 3998 €/m²

MODERNÝ 1,5-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM | BERNOLÁKOVA, KOŠICE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 41 m²

TU reality ponúka na predaj krásny 1,5-izbový byt s balkónom na Bernolákovej ulici v Košiciach,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

172,000 € 4195 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s lodžiou - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 49 m²

Tomisreal a Iveta Hanzely Vám ponúkajú na predaj priestranný 2 izbový byt, mestská časť Košice

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

196,000 € 4000 €/m²

2 izbový byt - Košice Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 50.97 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v Košiciach na Popradskej uli

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA - 2 izbový byt, Popradská, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 52 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Z

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

170,000 € 3269 €/m²

Na prenájom štýlový 2 izbový byt v Novostavbe - BYTY POPRADSKÁ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 51 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na prenájom štýlový 2 izbový byt v Novostavbe - BYTY POP

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj: Obľúbený 1,5-izbový byt, Kežmarská ul., Košice – Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 42 m²

Flegra Comfort Reality ponúka na predaj dispozične najobľúbenejší typ 1,5-izbového bytu s výmer

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

163,900 € 3902 €/m²

2 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Inovecká ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Inovecká | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inoveck

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie