Štýlový 2-izbový byt s klimatizáciou a kompletným zariadením - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde jedinou vašou starosťou bude vybaliť si kufre ? Ponúkame Vám exkluzívne ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,900 € 3583 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice II - Terasa, ul. Orgovánová

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 3627 €/m²

Top
Top

2 i byt, ul. Bernolákova, TERASA, 55 m2, loggia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²

Peter Zakuťanský z realitnej kancelárie AURUM vám ponúka na prenájom tento útulný 2-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izb. byt, 67 m2 v Novostavbe, ul. Obrody

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ulica obrody | 67 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2‑izbov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

243,250 € 3631 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt na sídlisku Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 0 m²

F021-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2‑izbový byt – Košice, Západ (Terasa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

163,000 €

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU | TERASA - TRI HÔRKY

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Tri hôrky | 62 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt vo výbornej lokalite na Terase,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – Zariadený 1,5-izbový (2+KK) byt v Galéria City II na Terase – Považská ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

„Ste pracujúci pár či jednotlivec a radi by ste si prenajali kompletne zrekonštruovaný a zariad

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Štýlový, zariadený 1,5-izbový byt na predaj – Humenská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Humenská | 40 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj príjemný, zariadený 1,5-iz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 4450 €/m²

PRENAJATÉ! Prenájom 1,5 izbový byt TR.SNP, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | - | 40 m²

Solid Real ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1,5 izbový byt + balkón, ktorý sa nachá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

690 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2 IZBOVÝ BYT, POKROKU, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Pokroku | 54 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ, sídlisko Teras

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

198,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii pri Galérií

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. spolu s RR reality ponúkajú na predaj dvojizbový byt po kompletnej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,500 € 5238 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj veľký 2-izbový byt na Terase v Košiciach

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 54 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. spolu s RR reality ponúkajú na predaj dvojizbový byt na Mikovíniho

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme pre seriózneho klienta priestranný 2 izbový byt

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 0 m²

Práve Vás oslovujeme, JUDr. Marek Jurčišin a Realitná kancelária Nové bývanie, s požiadavku na

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

1 €

Na prenájom 2i byt s 2x loggiou, klimatizáciou a 24/7 recepciou – top lokalita

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kysucká | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej, veľmi štýlovej a modernej rekonštrukcii. Byt s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

2-izbový byt s veľkou 6m2 loggiou na Považskej ul.,

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Pohodlné mestské bývanie, ktoré má štýl aj praktickosť – presne to ponúka tento 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,690 € 4445 €/m²

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,990 € 4452 €/m²

Prenájom 2 - izbový moderný a komplet zariadený byt

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 51 m²

Ponúkame Vám do nájmu kompletne zariadený byt nachádzajúci sa v lokalite Košice – Západ (Terasa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ Predaj veľký 2-izbový byt 54m2– Košice, Terasa, Ľudová ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ľudová | 54 m²

REZERVOVANÝ Ponúkam na predaj krásny, svetlý a priestranný 2-izbový byt o výmere 54 m², nachádz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

169,990 € 3148 €/m²

Na prenájom 1,5-izbový byt – Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Hronská | 42 m²

Ponúkame na prenájom útulný a prakticky riešený 1,5-izbový byt o výmere 42 m² vo vyhľadávane

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Prenájom 2-izboveho bytu na sídlisku Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom priestranný 2-izbový zariadený byt na sídlisku Terasa (Košice-Zápa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 1,5 izbový byt Idánska ulica - voľný od júna

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Idanská | 43 m²

Ponúkame na prenájom moderný a zrekonštruovaný 1,5-izbový byt s výmerou 43 m² s priestrannou 6

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Kúpim 2 izbový byt Košice - Terasa, lóggia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ondavská | 50 m²

Kúpim 2 izbový byt na sídlisku Terasa. Platba v hotovosti bez uveru, okamžite po dohode. Upredn

Publikované: 20.05.2022 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

165,000 € 3300 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23088)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie