Farmárska usadlosť | 400 m²
Tento starostlivo obrábaný vinohrad sa nachádza iba kúsok nad malebnou obcou Strekov. Rozpresti
150,000 € 375 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Rozsiahla vidiecka usadlosť v obci Devičany, okres Levice, ponúka pozemok o výmere 1565 m², cel
93,000 € 372 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 200 m²
Dom sa nachádza na kopcovitom teréne a má 3 samostatné vchody, čo predstavuje aj tri bytové jed
80,000 € 400 €/m²
Rodinný dom | 65 m²
Domček sa nachádza v prekrásnej koncovej dedinke Kečovo, ktorá je obklopená národným parkom Slo
48,500 € 746 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej časti obce. Leží na mierne svaho
75,000 € 944 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Veľký, zachovalý zhruba 60 ročný dom situovaný v krásnom horskom prostredí polosamoty vhodný na
145,000 € 906 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Objavte pokoj a autentickú atmosféru Podpoľania v obci Stožok. Ponúkame na predaj kamenný dom n
129,000 € 2150 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 110 m²
Ponúkame na predaj romantickú chalupu v tichom prostredí, ideálnu na víkendové úniky aj trvalé
135,000 € 1227 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Na predaj dom s rekreačným areálom. Ak hľadáte možnosť podnikať v cestovnom ruchu s možnosťou b
110,000 € 314 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Na predaj kompletne zariadená chata blízko lyžiarskeho vleku Kokava-Línia. Chata má terasu, obý
89,000 € 1163 €/m²
Rodinný dom | 286 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dom. Či už pre veľkú rodinu ako
78,000 € 273 €/m²
Farmárska usadlosť | 510 m²
Samostatne stojaca nehnuteľnosť – samota obklopená lesom z každej strany. Priamy prístup z asfa
200,000 € 392 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Ak hľadáte dvojgeneračné bývanie poprípade priestranný rodinný dom na výnimočnom pozemku v prij
185,000 € 1609 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť kus tichej, zelenej prírody s vlastným malým rybník
130,000 € 863 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci Choča vzdialenej 11km od okresné
350,000 € 1458 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Ponúkame útulnú chalupu v krásnom a tichom prostredí polosamoty. Leží v skupinke niektorých pre
135,000 € 1227 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 90 m²
Nehnuteľnosť v malebnej dedinke Bystrička je stvorená pre každého, kto túži po vlastnom útočisk
38,000 € 422 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Na predaj pekná historická 200-ročná kamenná chalupa. Dom má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu s toale
100,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Na predaj menší domček v obci Hrnčiarska Ves. Dom má 1 izbu, kuchyňu, kúpeľňu a špajzu. Pod dom
35,000 € 583 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Predstav si miesto, kde má každý člen rodiny svoj priestor… alebo kde tvoja investícia začne ko
120,000 € 480 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Dom sa nachádza v západnej časti obce Vlachovo neďaleko pošty. Je situovaný na dlhom rovinatom
35,000 € 318 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v krásnom prostredí lazov pri Starej Hute. Oblasť pod
115,000 € 676 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Hľadáte priestranný dom (2421 m² pozemok) pre veľkú, či dokonca dvojgeneračnú rodinu, ktorá sní
130,000 € 608 €/m²
Rodinný dom | 50 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj menší rodinný dom s veľkou záhradou v tichej
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.