Kancelárske priestory Žilina - Rosinky

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 2,453 m²

Administratívna budova o celkovej výmere podlahovej plochy 2453m2 je napojená na všetky inžinie

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Žilina

1,800,000 € 734 €/m²

Svetlý 2 - izbový byt Žilina - Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

REZERVOVANÝ Na predaj: Svetlý 2-izbový byt s lodžiou – Jarná Ponúkame na predaj priestranný a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

166,540 € 3203 €/m²

Garáž Žilina - Hájik

Reality Žilina

Garáž | 0 m²

Garáž o výmere 15m2 sa nachádza na prízemí hromadných garáži na ul. Mateja Bela v Žiline na síd

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Žilina

31,000 €

Rekreačné zariadenie Veľké Rovné Lazy, časť Soľné

Reality Veľké Rovné

Chalupa, rekreačný domček | 320 m²

**Romantický Útek do Prírody – Vaša Vysnívaná Chata vo Veľkom Rovnom** Predstavte si miesto, k

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Rovné

179,990 € 562 €/m²

Drevenica Terchová

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 225 m²

Na predaj rekreačný objekt v srdci Terchovej – ideálna investícia aj miesto pre oddych. Ponúka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

375,000 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom Mlynky

Reality Mlynky

Rodinný dom | 155 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s rovinatým pozemkom o výmere 1 174 m² v obci Mlynky. Je to viac

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mlynky

125,000 € 806 €/m²

Rodinný dom Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 128 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre obce Harichovce. Je vzdialený len 3,2 km od centra Spiš

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 1055 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Bulvár

Reality Žilina

2 izbový byt | 58 m²

2-izbový byt vo výbornej lokalite – Bulvár, ul. Juraja Fándlyho Exkluzívne ponúkame na predaj

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

164,500 € 2836 €/m²

Rodinný dom Žilina - Trnové

Reality Žilina

Rodinný dom | 180 m²

Tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou 100m2 sa nachádza na rovnom pozemku o výmere 922m2 mest

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žilina

290,000 € 1611 €/m²

2 - izbový byt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj 2-KK byt v širšom centre mesta, na ulici Hollého. Byt sa nachádza na 3. nad

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,900 € 3724 €/m²

2 - izbový byt Banská Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

2-izbový byt so zmenenou dispozíciou – Sásová, BB Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

3 - izbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkame na PREDAJ PRÍJEMNÝ 3-izbový byt v pokojnej časti Malaciek na ulici Cesta mládeže. BYT

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Malacky

149,000 € 2443 €/m²

Polyfunkčný objekt Žilina - centrum

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | 590 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na predaj v centre mesta Žiliny na ulici M.R. Štefánika.

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Žilina

950,000 € 1610 €/m²

Rodinný dom, 5 izb., BA-Devín, úžitková plocha 120 m2, pozemok 384 m2

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Kremeľská | 180 m²

Ponúkame na predaj päťizbový, dvojpodlažný, rodinný dom s podpivničením, so sedlovou strechou,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Devín

450,000 € 2500 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj 3-izb. byt, 72 m2, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj trojizbový byt na Školskej ulici v Stupave, s podlahovou ploch

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2360 €/m²

Záhradná chatka v TOP stave, Slovenská Ľupča - NA PREDAJ

Reality Slovenská Ľupča

Záhradná chatka | Peniažky | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení majiteľov ponúka na predaj záhradnú chatu v katastr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenská Ľupča

59,500 € 1190 €/m²

Rekreačná chata v nádhernej lokalite Bienskej doliny - NA PREDAJ

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

88,000 € 1467 €/m²

Autentická drevenica vo vynikajúcom stave - DRÁBSKO

Reality Drábsko

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rekreačnú cha

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Drábsko

79,500 € 994 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii | Vietnamská ulica, Ružinov | Loggia | Balkón | Pivnica | Súkromné parkovanie | Kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 67 m²

Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii, v tichej tehlovej bytovke so súkromným parkingom a o

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

253,000 € 3776 €/m²

Veľký rodinný dom Turany

Reality Turany

Rodinný dom | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný rodinný dom v meste Turany neďaleko okresného mesta Martin. Dom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turany

1 € 0 €/m²

Predaj 1-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcii, Martin – Podháj

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v žiadanej lokalite Martin – Podháj, na ulici Timravy. Te

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3167 €/m²

Perspektívny 3 izbový byt RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt kompletne zariadený 3 izbový byt s premyslenou dispozício

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

1 € 0 €/m²

APARTMÁNOVÝ DOM v Radave - 7 apartmánov na predaj

Reality Podhájska

Rodinný dom | 200 m²

B10 Vám ponúka na predaj rodinný dom zriadený ako apartmánový dom s aktívnou prevádzkovou činno

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Podhájska

Cena na vyžiadanie

Priestranný Rodinný dom s nízkymi nákladmi

Reality Lukáčovce

Rodinný dom | 120 m²

B10 Vám ponúka na predaj priestranný Rodinný dom v Lukáčovciach, situovaný na pozemku o výmere

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lukáčovce

185,990 € 1550 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie