Na predaj 3-izbový byt s výbornou dispozíciou v Trebišove

Reality Trebišov

3 izbový byt | L. Sáru | 72 m²

ID:451 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Trebišove s výmerou 72 m². Byt je ideálny

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

127,900 € 1776 €/m²

NA PRENÁJOM: SKLADOVÝ OBJEKT – 1 500 m²

Reality Lúčky

Skladový objekt | Nezadaná | 1,500 m²

ID: 188 GE-MAX Reality Vám ponúka na prenájom priestranný skladový objekt s výmerou 1 500 m², s

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Lúčky

1,500 € 1 €/m²

Na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku - Čičava

Reality Čičava

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID:294 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku – ideálne pre dvojgener

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čičava

Cena dohodou

Predaj / Výmena 2-izbový byt v Sobranciach, Komenského ulica

Reality Sobrance

2 izbový byt | Komenského | 55 m²

ID: 100 2-izbový byt na predaj alebo výmenu za rodinný dom v Sobranciach, Komenského ulica Ponú

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sobrance

47,900 € 871 €/m²

Rodinný dom v obci Sliepkovce

Reality Sliepkovce

Rodinný dom | 140 m²

ID: 55 Na predaj rodinný dom v obci Sliepkovce Lokalita: Malebná obec Sliepkovce Dispozícia

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sliepkovce

79,900 € 571 €/m²

2-izbový byt blízko centra | Michalovce – ul. Kuzmányho

Reality Michalovce

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²

ID:464 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Michalovciach na ulici Kuzmányho, ktorý s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Praktický 1,5-izbový byt v Humennom – ul. Třebíčska

Reality Humenné

1 izbový byt | 45 m²

ID:491 GE-MAX Reality ponúka na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt s výmerou 45 m², ktorý

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

82,900 € 1842 €/m²

Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážami | Laškovce | 7 km od Michaloviec

Reality Laškovce

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:468 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Laškovce, vz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Laškovce

77,900 € 77900 €/m²

2-izbový byt v Trebišove | Tržná ulica | ihneď obývateľný

Reality Trebišov

2 izbový byt | Tržná | 52 m²

ID:479 GE-MAX Reality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v meste Trebišov, ktorý je vhodný na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

83,000 € 1596 €/m²

Výborná ponuka: prerobený 3-izbový byt na Komenského ulici

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 70 m²

ID:501 GE-MAX Reality ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v Trebišove na Komenského ulici. Byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

133,900 € 1913 €/m²

Na predaj malá chata so záhradou – Jasenovce, pri Domaši

Reality Jasenovce

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 1 m²

ID:371 GE-MAX Reality ponúka na predaj malú rekreačnú chatu (záhradný domček) so slnečným oplot

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jasenovce

46,550 € 46550 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Duchnovičova, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Duchnovičova | 72 m²

ID:376 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Duchnovičova

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

124,900 € 1735 €/m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – BEŽOVCE, OKRES SOBRANCE

Reality Bežovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID: 168 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký rodinný dom s rozľahlým pozemkom v

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bežovce

Cena dohodou

RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU, GARÁŽOU A HOSPODÁRSKOU BUDOVOU – VOJANY (okres Michalovce)

Reality Vojany

Rodinný dom | 1 m²

ID: 153 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti obce Vojany, len

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vojany

Cena dohodou

Na predaj 4-izbový byt s balkónom – Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

4 izbový byt | Zimná | 84 m²

ID: 208 Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 84 m², nachádzajúci sa na 6. poschodí z 8 v by

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

51,900 € 618 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Vojčice

Reality Vojčice

Rodinný dom | Športová | 120 m²

ID:314 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Vojčice, len cca 6 km od Trebišov

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vojčice

94,900 € 791 €/m²

Ideálny štart/investícia: 1-izbový byt Trebišov

Reality Trebišov

1 izbový byt | Škultétyho | 38 m²

ID:418 GE-MAX Reality ponúka na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trebišov – ulica Š

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

3-izbový byt s loggiou a výhľadom na Laborec – Třebíčska, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Třebičska | 71 m²

ID:396 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

123,900 € 1745 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Karola Kuzmányho | 54 m²

ID:315 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce, ktorý prešie

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

107,900 € 1998 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v centre Humenného

Reality Humenné

3 izbový byt | 60 m²

ID:438 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

113,900 € 1898 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom a veľkou pivnicou – sídlisko 1. mája, Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | 1. mája | 59 m²

ID:428 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Humennom na sídlisku 1. mája, ktorý preši

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

99,900 € 1693 €/m²

Na predaj rodinný dom – Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Vojanská | 120 m²

ID: 267 GE-MAX reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

140,900 € 1174 €/m²

Pokoj a súkromie v prírode | Rodinný dom Kristy | veľký pozemok

Reality Kristy

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID:388 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Kristy, okre

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kristy

68,900 € 574 €/m²

Chatka na relax v Kudlovciach | Pokrok 2

Reality Humenné

Záhradná chatka | Nezadaná | 25 m²

ID:386 GE-MAX Reality ponúka na predaj záhradnú chatku so záhradou v obľúbenej záhradkárskej ob

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Humenné

43,990 € 1760 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30436)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Rodinné domy na predaj (23075)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie