3 izbový byt | 77.5 m²
Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt s balkónom
113,000 € 1458 €/m²
Garsónka | 22.8 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú garzónku nachádzaj
36,000 € 1579 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj nad
Cena dohodou
Rodinný dom | 350 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s výborným di
Cena dohodou
1 izbový byt | 28 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt nachádzajúci
18,900 € 675 €/m²
3 izbový byt | 68.5 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v os
33,900 € 495 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami vám ponúka na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt, kt
74,900 € 1971 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
VIDIECKY RODINNÝ DOM S POTENCIÁLOM V OBCI SIRNÍK Hľadáte pokojné bývanie na vidieku s dobrou d
83,000 € 755 €/m²
Objekt pre obchod | 540 m²
Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne predstavuje strategickú investičnú príleži
119,000 € 220 €/m²
Záhradná chatka | Pod Wilec hôrkou | 12 m²
ESPORIA RK ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou nachádzajúci sa na ulici Pod Wilec hôr
27,000 € 2250 €/m²
3 izbový byt | Pod Hájkom | 74.53 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v meste Skalica na obľúbenej a poko
119,900 € 1609 €/m²
4 izbový byt | Hollého | 97.74 m²
Priestranný 4-izbový byt s garážou, pivnicou a spoločnou záhradou – slnečný a v tichom prostred
129,900 € 1329 €/m²
Rodinný dom | Malá dolinka | 105 m²
Rodinný dom s dušou a tradíciou – Unín, ideálne miesto pre pokojný život aj víkendový únik V lo
119,000 € 1133 €/m²
2 izbový byt | SNP | 70 m²
Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na ulici SNP, na 2. poschodí zo 4 v bytovom
113,000 € 1614 €/m²
2 izbový byt | SNP | 55.93 m²
Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Skalica na ulici SNP, ktorý je
113,000 € 2020 €/m²
Rodinný dom | Vrádištská | 390.52 m²
Veľký tehlový rodinný dom pre 1 alebo 2 rodiny – priestor, potenciál a pevné základy! Ponúkame
184,900 € 473 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 65.82 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt s celkovou výmerou 65,82 m², ktorý sa nachádza vo vyh
125,000 € 1899 €/m²
2 izbový byt | M. Nešpora | 73.41 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt v meste Holíč o výmere 65,53 m², ktorý prešie
103,000 € 1403 €/m²
Rodinný dom | 650 m²
TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 samostatnými bytovými je
195,000 € 300 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,598 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Veľká Čierna. Ak hľadáte
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Laborecká | 75 m²
Mega realitná kancelária xkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt v obľúbenej časti Sídliska I
123,000 € 1640 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s udrž
179,900 € 1199 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt s balkónom
115,000 € 1643 €/m²
Rodinný dom | hlavna | 120 m²
ID: 36 NA PREDAJ: Rodinný dom vo Veľkých Raškovciach - Lokalita: Veľké Raškovce (13 km od Veľ
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.