Rodinný dom | 140 m²
ID:333 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom vo Veľkých Kapušanoch s
144,900 € 1035 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ID: 265 GE-MAX reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Ubľa na východnom Slovensku, len pár
44,000 € 367 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
ID:237 Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Myslina. Dom je vo veľmi
Cena dohodou
2 izbový byt | Nám. mieru | 52 m²
ID:474 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt priamo v centre mesta Trebišov, vo vyhľadáv
97,900 € 1883 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 1 m²
ID:480 GE-MAX Reality ponúka na predaj zaujímavý objekt vhodný na podnikanie, obchodné priestor
69,000 € 69000 €/m²
1 izbový byt | Štefánikova | 40 m²
ID:420 GE-MAX Reality ponúka na predaj 1,5-izbový byt o výmere 40 m² na Sídlisku Západ, nachádz
99,900 € 2498 €/m²
Záhradná chatka | Nad Laborcom | 10 m²
ID:430 GE-MAX Reality ponúka na predaj záhradku v lokalite Vrbiny v Michalovciach, ktorá je ide
35,900 € 3590 €/m²
2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 58 m²
ID:458 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo
Cena dohodou
3 izbový byt | Zvončeková | 73 m²
ID:467 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom na sídlisku SNP v Michalovciach.
144,900 € 1985 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 55 m²
ID: 100 2-izbový byt na predaj alebo výmenu za rodinný dom v Sobranciach, Komenského ulica Ponú
47,900 € 871 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ID:294 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku – ideálne pre dvojgener
Cena dohodou
Rodinný dom | 140 m²
ID: 55 Na predaj rodinný dom v obci Sliepkovce Lokalita: Malebná obec Sliepkovce Dispozícia
79,900 € 571 €/m²
Skladový objekt | Nezadaná | 1,500 m²
ID: 188 GE-MAX Reality Vám ponúka na prenájom priestranný skladový objekt s výmerou 1 500 m², s
1,500 € 1 €/m²
2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²
ID:464 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Michalovciach na ulici Kuzmányho, ktorý s
Cena dohodou
3 izbový byt | L. Sáru | 73 m²
ID:446 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Trebišove s výmerou 73 m², ktorý prešiel
132,900 € 1821 €/m²
3 izbový byt | L. Sáru | 72 m²
ID:451 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Trebišove s výmerou 72 m². Byt je ideálny
127,900 € 1776 €/m²
1 izbový byt | 45 m²
ID:491 GE-MAX Reality ponúka na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt s výmerou 45 m², ktorý
82,900 € 1842 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ID: 168 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký rodinný dom s rozľahlým pozemkom v
Cena dohodou
4 izbový byt | Zimná | 84 m²
ID: 208 Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 84 m², nachádzajúci sa na 6. poschodí z 8 v by
51,900 € 618 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:468 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Laškovce, vz
77,900 € 77900 €/m²
Rodinný dom | Športová | 120 m²
ID:314 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Vojčice, len cca 6 km od Trebišov
94,900 € 791 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 1 m²
ID:371 GE-MAX Reality ponúka na predaj malú rekreačnú chatu (záhradný domček) so slnečným oplot
46,550 € 46550 €/m²
3 izbový byt | Duchnovičova | 72 m²
ID:376 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Duchnovičova
124,900 € 1735 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
ID: 153 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti obce Vojany, len
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.