Obchodné priestory | Malinovského | 643 m²
Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj obchodné a pre
Cena dohodou
Iný priestor | Hrnčiarovce nad Parnou | 820 m²
Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. Na predaj uzavret
927,000 € 1130 €/m²
2 izbový byt | Gen. M. R. Štefánika | 54.4 m²
Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. AVILA vám s radosťou predstavuje tento sl
85,000 € 1563 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 210 m²
Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Zabudnite na dochádzanie z
159,000 € 757 €/m²
Rodinný dom | 617 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty prináša na predaj priestranný rodinný dom s wellness zónou, nach
Info v RK
Rodinný dom | Ambrova | 245 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v radovej zás
885,000 € 3612 €/m²
Rodinný dom | Ulica Kláštorná | 192 m²
SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej l
181,999 € 948 €/m²
4 izbový byt | Novohradská | 73 m²
SOCHA REALITY s.r.o. vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného 4-izbového bytu na
Cena dohodou
Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²
SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22
15,000 € 682 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 54 m²
Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa v absolútnom centre mesta, v tehlovom b
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 127 m²
Máte radi aktívne strávené víkendy v prírode? Táto chalupa s vlastným športovým areálom, miesto
195,000 € 1535 €/m²
Rodinný dom | 184 m²
Bývajte alebo oddychuje v nádhernej lokalite, obkolesenej Strážovskými vrchmi a vysokohorským m
149,900 € 864 €/m²
Rodinný dom | 172 m²
MGM Reality vám ponúka dom, ktorý môže byť skvelou investíciou na prenájom, ale zároveň
280,000 € 1628 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
Tradičná oravská drevenica s dušou a potenciálom – Zubrohlava, pri Oravskej priehrade Ponúk
81,900 € 205 €/m²
2 izbový byt | Stodolova | 50 m²
Predstavujeme Vám na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m², situovaný v panelovom bytov
154,900 € 3098 €/m²
Rodinný dom | 354 m²
Ponúkame jedinečnú investičnú príležitosť v jednej z najlukratívnejších lokalít kúpeľného mesta
497,800 € 1406 €/m²
4 izbový byt | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TENTO BYT? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy, kde sa história stretáv
299,000 € 1854 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy v historickom cent
299,000 € 1854 €/m²
2 izbový byt | 62.7 m²
Zabudnite na ranné zápchy a hľadanie parkoviska. Predstavte si, že vyjdete z vchodu a o dve min
187,900 € 2997 €/m²
Garsónka | 15 m²
Ponúkame na predaj útulnú garsónku situovanú priamo v centre mesta Žilina. Táto nehnuteľnosť pr
88,000 € 5867 €/m²
Administratívny objekt | Furmanská | 539 m²
Realitná kancelária Danube reality ponúka na predaj objekt určený pre skladové účely a kancelár
950,000 € 1763 €/m²
3 izbový byt | Povstania | 72 m²
REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte
116,877 € 1623 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v obci Žirany 7km od Nitry. Dom má rozlohu 90m2, je v
190,000 € 2111 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 80 m²
NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na šikovnom pozemku v Piešťanoch Na predaj kvalitná stavba r
229,000 € 2863 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.