Rodinný dom | 184 m²
Bývajte alebo oddychuje v nádhernej lokalite, obkolesenej Strážovskými vrchmi a vysokohorským m
149,900 € 864 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
Tradičná oravská drevenica s dušou a potenciálom – Zubrohlava, pri Oravskej priehrade Ponúk
81,900 € 205 €/m²
Rodinný dom | 172 m²
MGM Reality vám ponúka dom, ktorý môže byť skvelou investíciou na prenájom, ale zároveň
280,000 € 1628 €/m²
2 izbový byt | Stodolova | 50 m²
Predstavujeme Vám na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m², situovaný v panelovom bytov
154,900 € 3098 €/m²
Rodinný dom | 354 m²
Ponúkame jedinečnú investičnú príležitosť v jednej z najlukratívnejších lokalít kúpeľného mesta
497,800 € 1406 €/m²
2 izbový byt | 62.7 m²
Zabudnite na ranné zápchy a hľadanie parkoviska. Predstavte si, že vyjdete z vchodu a o dve min
187,900 € 2997 €/m²
4 izbový byt | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TENTO BYT? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy, kde sa história stretáv
299,000 € 1854 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy v historickom cent
299,000 € 1854 €/m²
Garsónka | 15 m²
Ponúkame na predaj útulnú garsónku situovanú priamo v centre mesta Žilina. Táto nehnuteľnosť pr
88,000 € 5867 €/m²
Administratívny objekt | Furmanská | 539 m²
Realitná kancelária Danube reality ponúka na predaj objekt určený pre skladové účely a kancelár
950,000 € 1763 €/m²
3 izbový byt | Povstania | 72 m²
REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte
116,877 € 1623 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v obci Žirany 7km od Nitry. Dom má rozlohu 90m2, je v
190,000 € 2111 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 80 m²
NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na šikovnom pozemku v Piešťanoch Na predaj kvalitná stavba r
229,000 € 2863 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | striebornica | 35 m²
NA PREDAJ: Chalúpka na samote s dušou a veľkorysým pozemkom – Výtoky pri Moravanoch nad Váhom
99,900 € 2854 €/m²
Polyfunkčný objekt | Škultétyho | 1,000 m²
Realitná kancelária New Living Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt v centre mesta Topoľčan
1,350,000 € 1350 €/m²
Rodinný dom | Dolný Lopašov | 280 m²
„Dom, v ktorom sa búdu písať nové príbehy“, realitná kancelária New Living dáva do pozornosti
184,000 € 657 €/m²
3 izbový byt | M.R. Štefánika | 77.21 m²
NA PREDAJ: Priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom a výhľadom do tichého dvora Pozývam Vás
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Škultétyho | 610 m²
Realitná kancelária NEW LIVING Vám ponúka na predaj obchodnú budovu v centre mesta Topoľčany
730,000 € 1197 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 78 m²
Na predaj rodinný dom v centre Piešťan Adresa: Hviezdoslavova 19, 921 01 Piešťany (slepá ulica
224,900 € 2883 €/m²
3 izbový byt | Orviská cesta | 94 m²
Realitná kancelárie New Living dáva do pozornosti predaj 3-izbového bytu v tichej v okrajovej č
112,900 € 1201 €/m²
Rodinný dom | Borovce | 154 m²
Exkluzívne na predaj 5iz. Rodinný dom v obci Borovce, vzdialenej iba 8 km od mesta Piešťany a
199,500 € 1295 €/m²
Priestor pre sklad | Hlohovec | 8,000 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VÝROBNÁ HALA S POTENCIÁLOM NA BYTOVÝ PROJEKT Realitná kancelária New
1 € 0 €/m²
Reštaurácia | Hlavná ulica | 395.5 m²
Na predaj: Penzión s Reštauráciou Lokalita :Partizánske časť Veľké Bielice Popis: Ponúkame n
449,000 € 1135 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,213 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ hotel s reštauráciou -všetky fotky nájdete
999,000 € 824 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.