REB.sk Predaj moderná chata v príjemnej lokalite Žabí majer

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 44 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Predáme chatu v príjemnej lokalite Žabí majer, Bratis

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj rodinného domu s garážou a záhradou v obci Radošina pri Piešťanoch!

Reality Radošina

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Radošina, v

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Radošina

155,000 € 1033 €/m²

Predaj veľkometrážneho 2-izbového bytu v centre Piešťan!

Reality Piešťany

2 izbový byt | Krajinská | 65 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne predstavuje jedinečnú príležitosť bývať priamo v s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Piešťany

139,900 € 2152 €/m²

Predaj rodinného domu (chalupy) s krásnym slnečným pozemkov v obci Prašník

Reality Prašník

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom (chalupu)

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Prašník

169,000 € 939 €/m²

Exkluzívna ponuka - Predaj 3 izbového bytu s garážou a záhradkou!

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cintorínska | 107 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s garážou a záhradkou v Piešť

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Byty na predaj Piešťany

147,000 € 1374 €/m²

Exkluzívna ponuka: Maďarsko- Rajka: Priestranný 2-izbový byt s predzáhradkou v historickej budove!

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre obce stará Rajka v M

Publikované: 04.08.2021 Aktualizované: 07.08.2025
Byty na predaj Rajka

89,000 € 1151 €/m²

Exkluzívne 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 37.8 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta: Lokalita: Od

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

105,000 € 2778 €/m²

Starší rodinný dom blízko centra Starej Turej, pozemok 683 m2

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 683 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, pripra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA

Reality Šaľa

3 izbový byt | Bottova | 63.32 m²

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Šaľa

114,990 € 1816 €/m²

PREDAJ komerčného objektu – Nesvady

Reality Nesvady

Objekt pre obchod | Budovateľská | 155 m²

Ponúkame na PREDAJ zaujímavý komerčný objekt s dvomi samostatnými prevádzkami v meste Nesvady,

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Objekty na predaj Nesvady

134,990 € 871 €/m²

Rezervované - 1 izbový byt Toplianska

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Toplianska | 35.5 m²

Predáme ihneď voľný, pekný, svetlý 1 izbový byt na 7/8 p. o výmere 35 m2 s pivničnou kobkou a s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

EQUITY, realitná kancelária – VEĽKÝ DOM S PEKNÝM POZEMKOM vo výbornej lokalite v blízkosti Malého Dunaja !

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²

EQUITY, realitná kancelária – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj stavbu rodinn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

Info v RK

REZERVOVANÉ Chata s krásnymi výhľadmi Pod Tepličkou pri SNV

Reality Teplička

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Číslo ponuky: 9209 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNU REKREAČNÚ CHATU S GARÁŽOU, ALTÁNK

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Teplička

93,000 € 1163 €/m²

Výrobno-skladový areál (13 000 m2) Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Výrobný objekt | 10,627 m²

Číslo ponuky: 9075 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ/PRENÁJOM VÝROBNO-SKLADOVÝ AREÁL s celkovou v

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Garáž (18 m2) sídl. Západ I. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Garáž | Duklianska | 18 m²

Číslo ponuky: 9209 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ GARÁŽ nachádzajúcu sa NA SÍDL. ZÁPAD I. v Sp

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

30,000 € 1667 €/m²

Rodinný dom - chalupa pod Bukovcom (2 869 m2), Švedlár

Reality Švedlár

Rodinný dom | 150 m²

Číslo ponuky: 9029 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM - CHALUPU nachádzajú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Švedlár

179,000 € 1193 €/m²

Investičná príležitosť – priemyselný areál Vojany

Reality Vojany

Výrobný objekt | Vojany | 10,000 m²

Číslo ponuky: 8852 - Ponúkame na predaj priemyselný areál s celkovou výmerou 8,4 ha nachádzajúc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Vojany

Cena dohodou

Tehlový byt 3+1 (124,5m) so záhradou a garážou, Markušovce

Reality Markušovce

3 izbový byt | Za tehelňou | 124 m²

Číslo ponuky: 9204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU nachádzajúci sa v obc

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Markušovce

68,000 € 548 €/m²

Jediný KOMERČNÝ objekt v obci Bystrany je na predaj

Reality Bystrany

Objekt pre obchod | 600 m²

LAGUNA REALITY exkluzívne ponúka tento jediný komerčný objekt v obci Bystrany. V obci s pribli

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bystrany

330,000 € 550 €/m²

Znížená cena! Garáž (20 m2) pri Židovskom cintoríne, Sp. Nová Ves

Číslo ponuky: 8763 - Ponúkame na predaj garáž pri židovskom cintoríne v Spišskej Novej Vsi. Gar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

21,000 € 1050 €/m²

Atraktívny meštiansky dom s veľkou záhradou v Levoči

Reality Levoča

Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 120 m²

Číslo ponuky: 9110 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY MEŠTIANSKY RODINNÝ DOM - MESTSK

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Stará sladovňa Košice - MULTIFUNKČNÝ AREÁL | CENTRUM MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Štúrova | 7,276 m²

Číslo ponuky: 9082 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ historický areál Starej sladovne — bývalého

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

RD s ovocným sadom (3 629 m2) pri Spišskej Kapitule

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | 240 m²

Číslo ponuky: 8921 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A SADOM nachád

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30428)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (734)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie