3 izbový byt | 70 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami vám v exkluzívnom zastúpení čoskoro ponúkne na predaj 3-i
133,900 € 1913 €/m²
Rodinný dom | Rišňovce | 260 m²
Priestranný rodinný dom v obci Rišňovce (18 km od Nitry) s rozlohou približne 260 m2 je určený
257,000 € 988 €/m²
Rodinný dom | Pri Dobrotke | 120 m²
Na predaj starší zrekonštruovaný 3 izbový dom Nitra, v okrajovej mestskej časti, ulica Pri Dobr
185,000 € 1542 €/m²
Rodinný dom | Báč | 124 m²
Hľadáte KĽUDNÉ BÝVANIE s VEĽKOU ZÁHRADOU a nechcete sa vzdať blízkosti veľkomesta? Potom je ten
349,000 € 2815 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 21.5 m²
Ponúkame na predaj chatku v krásnom a tichom prostredí Dubnice nad Váhom. Nehnuteľnosti sa v te
51,500 € 2395 €/m²
3 izbový byt | Beckovská | 56 m²
Hľadáte komfort bytu, no nechcete sa vzdať výhod rodinného domu? Máme pre vás výnimočnú ponuku
165,000 € 2946 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 21.5 m²
51,500 € 2395 €/m²
3 izbový byt | Beckovská | 56 m²
Hľadáte pohodlie bytu, no s pocitom života ako v rodinnom dome? Máme pre vás ideálne riešenie –
195,000 € 3482 €/m²
3 izbový byt | Soblahovská | 75 m²
Ponúkame na predaj príjemný a dispozične veľmi dobre riešený 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadá
165,000 € 2200 €/m²
1 izbový byt | Západná | 34 m²
REZERVOVANÝ Hľadáte byt v jednej z najžiadanejších lokalít Trenčína, kde máte všetko doslova na
99,000 € 2912 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája výhody bytu s komfortom takmer rodinného domu? TUreality ponúkajú
165,000 € 2538 €/m²
1 izbový byt | Obilná | 30 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický 1-izbový byt v rodinnej bytovke, ktorý pr
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Jelenia | 548 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj polyfunkčnú nehnuteľnosť nachádzajúca sa v Starom Meste na ul. Je
Cena dohodou
3 izbový byt | Dostojevského rad | 104 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt v prestížnej lokalite
430,000 € 4135 €/m²
Nájomný dom | Jelenia | 548 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 376 m²
Realitná kancelária Briliant Reality vám ponúka na predaj poctivý 6-izbový rodinný dom (súčasť
279,900 € 744 €/m²
Rodinný dom | Sv. Martina | 450 m²
Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj zaujímavý investičný projekt. Na poz
599,900 € 1333 €/m²
Administratívny objekt | 950 m²
Realitná kancelária Briliant reality Vám ponúka na predaj areál logistického parku- administrat
Info v RK
Rodinný dom | 376 m²
279,900 € 744 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pri Striebornom jazere | 120 m²
Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj priestrannú a slnečnú 3-izbovú chatu
259,000 € 2158 €/m²
Rodinný dom | Letná | 227 m²
Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v je
499,900 € 2202 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI V OBCI SIRNÍK Cena: 61 000 € EXKLUZÍVN
61,000 € 407 €/m²
2 izbový byt | 54.5 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj príjemný dvojizbový byt n
28,900 € 530 €/m²
3 izbový byt | 77.5 m²
Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt s balkónom
113,000 € 1458 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.