Na predaj rodinný dom v obci Veľké Kosihy

Reality Veľké Kosihy

Rodinný dom | 120 m²

Popis nehnuteľnosti: Tento rodinný dom je umiestnený na veľkom 10,9 árovom pozemku v tichej obc

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Veľké Kosihy

65,000 € 542 €/m²

Na predaj rodinný dom s 5 apartmánmi vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Kurtaserská | 200 m²

-SK- Ponúkame na predaj kompletne vybavený apartmánový dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Veľký Meder

199,990 € 1000 €/m²

Na predaj 5- izbový byt vo Veľkom Mederi, na Komárňanskej ceste

Reality Veľký Meder

5 a viac izbový byt | Komárňanská | 120 m²

-SK- Na predaj: priestranný 5-izbový byt s garážou, záhradkou a vedľajšími stavbami – Veľký Med

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Veľký Meder

125,000 € 1042 €/m²

Na predaj 2 izb. rodinný dom v obci Okoč, ul. Železničná

Reality Okoč

Rodinný dom | Železničná | 90 m²

-SK- Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v obci Okoč, situovaný na priestrannom pozemku s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Okoč

124,990 € 1389 €/m²

NA PREDAJ: Priestranný 2-izbový byt s potenciálom na 3-izbový v zelenom vnútrobloku (Justičná ul., Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Justičná | 72 m²

Hľadáte byt v zrenovovanom tehlovom bytovom dome v centre mesta, ktorý ponúka viac než len tesn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 4847 €/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

140,000 € 2000 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova, obec Socovce, okres Martin

Reality Socovce

Objekt pre obchod | Socovce | 815 m²

Ponúkam na predaj polyfunkčnú budovu v obci Socovce, okres Martin. Zastavaná plocha 237 m2, po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Socovce

75,000 € 92 €/m²

PREDAJ OBCHODNÉ PRIESTORY, CENTRUM POV. BYSTRICA, ZĽAVA!

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v centre mesta - Stred v Považskej Bystrici. Priestory o

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

Rodinný dom na predaj, obec Belá - Dulice, okres Martin.

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | Belá Dulice | 250 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom s menším pozemkom v cene bytu, v obci Belá - Dulice, pri Martine.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Belá-Dulice

150,000 € 600 €/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,000 € 1929 €/m²

KÚPA 1 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnuteľnosti do 90 00

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

90,000 € 2500 €/m²

KÚPA 2 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Stred | 60 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 2-izbový byt v Považskej Bystrici. Lokalita: Stred, Lánska. Ce

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

130,000 € 2167 €/m²

Administratívna budova na predaj, komerčný objekt, Martin - Košúty, kancelárie, výroba, sídlo firmy.

Reality Martin

Objekt pre obchod | Dúbravca | 350 m²

Ponúkam na predaj administratívnu budovu / komerčný objekt, v priemyselnej časti Martin - Košút

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Martin

400,000 € 1143 €/m²

Rodinný dom na predaj, Kláštor pod Znievom, pozemok 770 m2.

Reality Martin

Rodinný dom | d. kužela | 769 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca 17 km.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Martin

239,900 € 312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priemyselný park, komerčné priestory na predaj, Martin - Priekopa.

Reality Martin

Objekt pre obchod | 20,000 m²

Ponúkame na predaj celý priemyslený areál vo výbornej lokalite v Martine, časť Košúty. Celý ar

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

PREDAJ 3IZB. BYT STRED, POVAŽSKÁ BYSTRICA, ZĽAVA !

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt - evidovaný ako nebytový priestor v centre mesta - Stred v Po

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

Predáme rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Červené kopanice | 152 m²

Nonstop reality excluzívne predáva murovaný samostatne stojaci rodinný dom na ulici Červené kop

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

350,000 € 2303 €/m²

VIVAREAL* ATRAKTÍVNE OBCHODNÉ - NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Reštauračné priestory | Horné bašty | 209 m²

Ponúkame Vám na predaj dom stojaci v historickom centre mesta na ulici Horné bašty v Trnave. Je

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Priestory na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* OBCHODNÉ - NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM MESTA, výmera až 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Horné bašty | 209 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Objekty na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* ATRAKTÍVNE Obchodné - nebytové priestory, Historické centrum mesta, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Obchodné priestory | Horné bašty | 209 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 19.06.2025
Priestory na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! VEĽKÝ 3 izb. byt, zariadený, rekonštrukcia, uzatvorená loggia, výmera až 71 m2, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2365 €/m²

VIVAREAL* OBCHODNÉ -REŠAURAŇÉ, NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Horné bašty | 209 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 17.06.2025
Objekty na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! ATRAKTÍVNY 4-izb. tehlový byt, výmera až 93 m2, 2x loggia, parkovacie státie, Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Štefana Moyzesa | 92 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Spiegelsal, ulica Štefana

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

258,900 € 2814 €/m²

Sklad 1000 m2 Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 1,400 m²

Predáme objekt na Starej Vajnorskej. - cca 1000 m2 skladovej plochy - plus 380 m2 kancelárie na

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30424)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (736)
Upresniť hľadanie