Investičná nehnuteľnosť - Polyfunkčný objekt v Starom Meste, 548 m2 zastavaná plocha a nádvorie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Jelenia | 548 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj polyfunkčnú nehnuteľnosť nachádzajúca sa v Starom Meste na ul. Je

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3-izbový byt s veľkorysou výmerou – Dostojevského rad, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 104 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt v prestížnej lokalite

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4135 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Nájomný dom | Jelenia | 548 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Logistický park na predaj

Reality Pusté Úľany

Administratívny objekt | 950 m²

Realitná kancelária Briliant reality Vám ponúka na predaj areál logistického parku- administrat

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Objekty na predaj Pusté Úľany

Info v RK

Krásne bývanie v srdci prírody

Reality Terchová

Rodinný dom | Sv. Martina | 450 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj zaujímavý investičný projekt. Na poz

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Terchová

599,900 € 1333 €/m²

Priestranný 6-izbový rodinný dom v Bielom Kostole

Reality Trnava

Rodinný dom | 376 m²

Realitná kancelária Briliant Reality vám ponúka na predaj poctivý 6-izbový rodinný dom (súčasť

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Trnava

279,900 € 744 €/m²

Priestranný 6-izbový rodinný dom v Bielom Kostole – bývanie bez kompromisov

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | 376 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Biely Kostol

279,900 € 744 €/m²

Malebná 3-izbová chata priamo na Striebornom jazere v Senci

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Pri Striebornom jazere | 120 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj priestrannú a slnečnú 3-izbovú chatu

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

259,000 € 2158 €/m²

Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom situovaný vo vyhľadávanej lokalite mesta Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Letná | 227 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v je

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Senec

499,900 € 2202 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA | Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii na predaj | obec SIRNÍK | Realitná kancelária Bývajte s Nami!

Reality Sirník

Rodinný dom | 150 m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI V OBCI SIRNÍK Cena: 61 000 € EXKLUZÍVN

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sirník

61,000 € 407 €/m²

Predaj | Slnečný 2-izbový byt v Čiernej nad Tisou | BÝVAJTE s nami

Reality Čierna nad Tisou

2 izbový byt | 54.5 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj príjemný dvojizbový byt n

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

28,900 € 530 €/m²

Predaj | Priestranný 3-izbový byt s balkónom | Humenné, Pod Sokolejom | Bývajte s NAMI

Reality Humenné

3 izbový byt | 77.5 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt s balkónom

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

113,000 € 1458 €/m²

Predaj | Priestranný rodinný dom v obci Hraň | BÝVAJTE s nami

Reality Hraň

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hraň

150,000 € 750 €/m²

Predaj | Slnečná garzónka v pokojnej časti Veľkých Kapušian | BÝVAJTE s nami

Reality Veľké Kapušany

Garsónka | 22.8 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú garzónku nachádzaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

36,000 € 1579 €/m²

Predaj | Priestranný rodinný dom s terasou a garážou | Nižný Hrabovec | BÝVAJTE s nami

Reality Nižný Hrabovec

Rodinný dom | 350 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s výborným di

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nižný Hrabovec

Cena dohodou

Exkluzívne | 1-izbový byt v okresnom meste SNINA | BÝVAJTE s nami

Reality Snina

1 izbový byt | 28 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Snina

18,900 € 675 €/m²

Výrazne ZNÍŽENÁ CENA | Priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v Michalovciach | Bývajte s Nami

Reality Michalovce

Rodinný dom | 300 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj nad

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Michalovce

Cena dohodou

Predaj | Moderný 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trebišova | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

1 izbový byt | 38 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám ponúka na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt, kt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

74,900 € 1971 €/m²

Predaj | Priestranný 3-izbový tehlový byt v Kráľovskom Chlmci | BÝVAJTE s nami

Reality Kráľovský Chlmec

3 izbový byt | 68.5 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v os

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kráľovský Chlmec

33,900 € 495 €/m²

Na predaj | vidiecky rodinný dom v obci SIRNÍK | Realitná kancelária Bývajte s Nami!

Reality Sirník

Rodinný dom | 110 m²

VIDIECKY RODINNÝ DOM S POTENCIÁLOM V OBCI SIRNÍK Hľadáte pokojné bývanie na vidieku s dobrou d

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sirník

83,000 € 755 €/m²

INVESTIČNÝ PROJEKT: Multifunkčný objekt so širokým komerčným potenciálom – len 6 km od Humenného

Reality Humenné

Objekt pre obchod | 540 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne predstavuje strategickú investičnú príleži

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Humenné

119,000 € 220 €/m²

Záhradná chata s pozemkom na predaj

Reality Prešov

Záhradná chatka | Pod Wilec hôrkou | 12 m²

ESPORIA RK ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou nachádzajúci sa na ulici Pod Wilec hôr

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

27,000 € 2250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: 3-izbový byt v Skalici – ulica Pod Hájkom

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 74.53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v meste Skalica na obľúbenej a poko

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Skalica

119,900 € 1609 €/m²

Tiché a slnečné bývanie: 4-izbový byt s pivnicou a garážou

Reality Kúty

4 izbový byt | Hollého | 97.74 m²

Priestranný 4-izbový byt s garážou, pivnicou a spoločnou záhradou – slnečný a v tichom prostred

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Kúty

129,900 € 1329 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8560)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Rodinné domy na predaj (23079)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (734)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie