Investičná príležitosť – priemyselný areál Vojany

Reality Vojany

Výrobný objekt | Vojany | 10,000 m²

Číslo ponuky: 8852 - Ponúkame na predaj priemyselný areál s celkovou výmerou 8,4 ha nachádzajúc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Vojany

Cena dohodou

Tehlový byt 3+1 (124,5m) so záhradou a garážou, Markušovce

Reality Markušovce

3 izbový byt | Za tehelňou | 124 m²

Číslo ponuky: 9204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU nachádzajúci sa v obc

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Markušovce

68,000 € 548 €/m²

Znížená cena! Garáž (20 m2) pri Židovskom cintoríne, Sp. Nová Ves

Číslo ponuky: 8763 - Ponúkame na predaj garáž pri židovskom cintoríne v Spišskej Novej Vsi. Gar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

21,000 € 1050 €/m²

Atraktívny meštiansky dom s veľkou záhradou v Levoči

Reality Levoča

Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 120 m²

Číslo ponuky: 9110 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY MEŠTIANSKY RODINNÝ DOM - MESTSK

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Jediný KOMERČNÝ objekt v obci Bystrany je na predaj

Reality Bystrany

Objekt pre obchod | 600 m²

LAGUNA REALITY exkluzívne ponúka tento jediný komerčný objekt v obci Bystrany. V obci s pribli

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bystrany

330,000 € 550 €/m²

Stará sladovňa Košice - MULTIFUNKČNÝ AREÁL | CENTRUM MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Štúrova | 7,276 m²

Číslo ponuky: 9082 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ historický areál Starej sladovne — bývalého

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

RD s ovocným sadom (3 629 m2) pri Spišskej Kapitule

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | 240 m²

Číslo ponuky: 8921 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A SADOM nachád

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Podn. areál - adm, výroba, garáže, sklady (3,3 ha) neďaleko Košíc

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | 6,581 m²

Číslo ponuky: 9073 - Ponúkame na predaj skladovo - výrobný areál s celkovou výmerou 3,3 ha nach

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

1,700,000 € 258 €/m²

Chata v krásnom prostredí Poľany pri Slovenskom raji

Reality Hnilčík

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Číslo ponuky: 9194 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNU CHATU NA VÝNIMOČNOM MIESTE nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hnilčík

95,000 € 1056 €/m²

Byt 3+1 (109 m²) s 2 balkónmi, garážou a záhradou, centrum Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | J.Hanulu | 90 m²

Číslo ponuky: 9230 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ TEHLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI, GARÁŽOU,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom Krompachy s garážou - Turistická ulica

Reality Krompachy

Rodinný dom | 200 m²

V lukratívnej časti mesta Krompachy, v kľudnej uličke bez dopravného ruchu stojí tento rodinný

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Krompachy

169,000 € 845 €/m²

REZERVOVANÉ - 2 izbový byt s balkónom - centrum mesta Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | 56 m²

Exkluzívne ponúkame tento 2 izbový byt s balkónom v centre mesta na Hlavnej ulici v Krompachoc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Krompachy

65,000 € 1161 €/m²

Rekreačná chata Za Hurou Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Chalupa, rekreačný domček | 120 m²

LAGUNA REALITY EXKLUZÍVNE ponúka túto chatu pod lesom v časti Za Hurou v Spišských Vlachoch pri

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Spišské Vlachy

169,000 € 1408 €/m²

!!!!! REZERVOVANÁ !!!!! Rekreačná chalupa v krásnom prostredí obci Bošáca, časť Zabudišová.

Reality Bošáca

Vidiecky dom | Zabudišová | 80 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=2BHXsP7evVU Video prehliadka TU

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bošáca

115,000 € 1438 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v tichej časti dedinky Podolie

Reality Podolie

Pozemok pre rodinné domy | 738 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 738m2 v obci Podolie. Na pozemku sa nachá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podolie

75,000 € 102 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Veľké Kosihy

Reality Veľké Kosihy

Rodinný dom | 120 m²

Popis nehnuteľnosti: Tento rodinný dom je umiestnený na veľkom 10,9 árovom pozemku v tichej obc

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Veľké Kosihy

65,000 € 542 €/m²

Na predaj rodinný dom s 5 apartmánmi vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Kurtaserská | 200 m²

-SK- Ponúkame na predaj kompletne vybavený apartmánový dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Veľký Meder

199,990 € 1000 €/m²

Na predaj 5- izbový byt vo Veľkom Mederi, na Komárňanskej ceste

Reality Veľký Meder

5 a viac izbový byt | Komárňanská | 120 m²

-SK- Na predaj: priestranný 5-izbový byt s garážou, záhradkou a vedľajšími stavbami – Veľký Med

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Veľký Meder

125,000 € 1042 €/m²

Na predaj 2 izb. rodinný dom v obci Okoč, ul. Železničná

Reality Okoč

Rodinný dom | Železničná | 90 m²

-SK- Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v obci Okoč, situovaný na priestrannom pozemku s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Okoč

124,990 € 1389 €/m²

NA PREDAJ: Priestranný 2-izbový byt s potenciálom na 3-izbový v zelenom vnútrobloku (Justičná ul., Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Justičná | 72 m²

Hľadáte byt v zrenovovanom tehlovom bytovom dome v centre mesta, ktorý ponúka viac než len tesn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 4847 €/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

140,000 € 2000 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova, obec Socovce, okres Martin

Reality Socovce

Objekt pre obchod | Socovce | 815 m²

Ponúkam na predaj polyfunkčnú budovu v obci Socovce, okres Martin. Zastavaná plocha 237 m2, po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Socovce

75,000 € 92 €/m²

KÚPA 1 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnuteľnosti do 90 00

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

90,000 € 2500 €/m²

PREDAJ OBCHODNÉ PRIESTORY, CENTRUM POV. BYSTRICA, ZĽAVA!

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v centre mesta - Stred v Považskej Bystrici. Priestory o

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie