Na predaj rodinný dom – Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Vojanská | 120 m²

ID: 267 GE-MAX reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

140,900 € 1174 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Karola Kuzmányho | 54 m²

ID:315 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce, ktorý prešie

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

107,900 € 1998 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom a veľkou pivnicou – sídlisko 1. mája, Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | 1. mája | 59 m²

ID:428 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Humennom na sídlisku 1. mája, ktorý preši

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

99,900 € 1693 €/m²

Pokoj a súkromie v prírode | Rodinný dom Kristy | veľký pozemok

Reality Kristy

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID:388 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Kristy, okre

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kristy

68,900 € 574 €/m²

Chatka na relax v Kudlovciach | Pokrok 2

Reality Humenné

Záhradná chatka | Nezadaná | 25 m²

ID:386 GE-MAX Reality ponúka na predaj záhradnú chatku so záhradou v obľúbenej záhradkárskej ob

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Humenné

43,990 € 1760 €/m²

2-izbový byt s loggiou v Trebišove | čiastočná rekonštrukcia, klimatizácia

Reality Trebišov

2 izbový byt | 52 m²

ID:490 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v meste Trebišov. Byt prešiel čia

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

94,900 € 1825 €/m²

NA PREDAJ: priestranný rodinný dom s dvojgarážou v Kráľovskom Chlmci

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | M. Béla | 226 m²

ID: 243 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj krásny a veľký 7-izbový dvojpodlažný rodinný dom s

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

200,000 € 885 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Bunkovce

Reality Bunkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID:419 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite obce Bunkovce,

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bunkovce

85,000 € 708 €/m²

Rodinný dom s kompletne vybaveným pneuservisom – Staré (10 km od Michaloviec)

Reality Staré

Rodinný dom | hlavna | 1 m²

ID: 64 Rodinný dom s kompletne vybaveným pneuservisom – Staré (10 km od Michaloviec) Ponúkame

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Staré

179,000 € 179000 €/m²

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom – Vyšná Sitnica

Reality Vyšná Sitnica

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID:358 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Vyšná Sitnic

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vyšná Sitnica

87,900 € 733 €/m²

Na predaj murovaná, trojpodlažná chata na Zemplínskej Šírave – časť Kaluža

Reality Kaluža

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 20 m²

ID:336 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj murovanú, trojpodlažnú chatu na Zemplínskej Šírave –

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

112,900 € 5645 €/m²

Na predaj zariadený 3-izbový byt s loggiou – Sídlisko Pod Sokolejom

Reality Humenné

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

ID:340 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Sídlisko Po

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

124,900 € 1864 €/m²

Na predaj chata pri Zemplínskej šírave – Paľkov, Klokočov

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 35 m²

ID: 216 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj chatu v osobnom vlastníctve, nachádzajúc

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

137,000 € 3914 €/m²

Chatka pri zjazdovke v Jasnej + 2 parkovacie miesta

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka: ZRUBOVÁ CHATKA NA PREDAJ – IDEÁLNA NA REKREÁCIU Hľa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na ulici Moskovská v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4803 €/m²

2-izbový byt na ulici Dobšinského v mestskej časti Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobšinského | 35.93 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 2-izbový byt na ulici Dobšinského v mes

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

174,990 € 4870 €/m²

3-izbový mezonetový byt v mestskej časti Staré Mesto na ulici Sienkiewiczova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt v mestskej čast

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Dvojpodlažný dom v skvelej lokalite za skvelú cenu!

Reality Šaľa

Rodinný dom | Sládkovičova | 240 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný 4-izb

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Šaľa

237,900 € 991 €/m²

PREDAJ-komfortná rodinná vila s bazénom a saunou v blízkosti centra, Rímska ulica, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Rímska | 369 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s atmosférou vily na Rímskej ulici v S

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Stupava

599,000 € 1623 €/m²

Skladovo-výrobné priestory v Diviackej Novej Vsi

Reality Diviacka Nová Ves

Skladový objekt | Nezadaná | 330 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný objekt v obci Diviacka Nová Ves, ktorý je vhodný pre výrobu, sk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Diviacka Nová Ves

230,000 € 697 €/m²

REZERVOVANÉ - Rekreačná chata v Chvojnici s novou strechou a veľkou terasou

Reality Chvojnica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Ak má pre vás chata znamenať viac než len víkendový únik a hľadáte miesto, kde sa dá naozaj spo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Chvojnica

129,900 € 1299 €/m²

4-izbový byt s pekným výhľadom na okraji Zapotôčok

Reality Prievidza

4 izbový byt | I. Krasku | 84 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj štvorizbový byt na ulici I. Krasku v Prievidzi, v časti Zapotôčk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Prievidza

153,000 € 1821 €/m²

PENZIÓN S DLHODOBOU TRADÍCIOU - KOSTOLNÁ VES

Reality Kostolná Ves

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 800 m²

Vaša Realitná vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť. Jedná sa o zabehnutý, kompletne vyb

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Objekty na predaj Kostolná Ves

560,000 € 700 €/m²

REZERVOVANÉ - Rodinný dom Nováky pozemok 721 m2

Reality Nováky

Rodinný dom | Lelovská | 95 m²

Hľadáte šikovný rodinný dom v dobrej lokalite mesta Nováky, ktorý sa dá využiť na trvalé bývani

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nováky

95,000 € 1000 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23093)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Upresniť hľadanie