REZERVOVANÉ - Rekreačná chata v Chvojnici s novou strechou a veľkou terasou

Reality Chvojnica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Ak má pre vás chata znamenať viac než len víkendový únik a hľadáte miesto, kde sa dá naozaj spo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Chvojnica

129,900 € 1299 €/m²

4-izbový byt s pekným výhľadom na okraji Zapotôčok

Reality Prievidza

4 izbový byt | I. Krasku | 84 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj štvorizbový byt na ulici I. Krasku v Prievidzi, v časti Zapotôčk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Prievidza

153,000 € 1821 €/m²

REZERVOVANÉ - Rodinný dom Nováky pozemok 721 m2

Reality Nováky

Rodinný dom | Lelovská | 95 m²

Hľadáte šikovný rodinný dom v dobrej lokalite mesta Nováky, ktorý sa dá využiť na trvalé bývani

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nováky

95,000 € 1000 €/m²

PENZIÓN S DLHODOBOU TRADÍCIOU - KOSTOLNÁ VES

Reality Kostolná Ves

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 800 m²

Vaša Realitná vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť. Jedná sa o zabehnutý, kompletne vyb

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Objekty na predaj Kostolná Ves

560,000 € 700 €/m²

Objekt so šiestimi bytmi – Prievidza

Reality Prievidza

Iný objekt | Ciglianska cesta | 298 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj bytový objekt so šiestimi samostatnými bytmi, nachádzajúci sa v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Objekty na predaj Prievidza

224,900 € 755 €/m²

2-izbový byt na predaj – Dimitrovova ulica, Handlová

Reality Handlová

2 izbový byt | Dimitrovova | 56 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 56 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí tr

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 08.08.2025
Byty na predaj Handlová

68,500 € 1223 €/m²

ROMANTICKÝ RODINNÝ DOM - SEČ

Reality Seč

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Vaša Realitná vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Seč. Ide o dvo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Seč

110,000 € 1100 €/m²

Priestranný 5 izbový poschodový rodinný dom priamo v meste Galanta na pozemku 446m2

Reality Galanta

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 18 rokov na trhu ponúka na predaj 5 izbový

Publikované: 07.06.2019 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Galanta

250,000 € 1100 €/m²

3-izbový bungalov v obci Košúty (Harmónia), okres Galanta

Reality Galanta

Rodinný dom | Galanta | 123 m²

3-IZBOVÝ BUNGALOV V OBCI KOŠÚTY (HARMÓNIA) v zástavbe rodinných domov (kolaudácia v roku 2011).

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Galanta

286,000 € 2325 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Horné Saliby, okres Galanta.

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Horné Saliby, 9 km od mesta Galanta.

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Horné Saliby

160,000 € 1185 €/m²

REZERVOVANÉ! Veľký 2 izbový byt 65 m2, Galanta, Revolučná štvrť 127.000 €

Reality Galanta

2 izbový byt | Revolučná Štvrť | 65 m²

Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 18 rokov na trhu ponúka Exkluzívne na preda

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Galanta

127,000 € 1954 €/m²

REZERVOVANÉ! 3 izbový rodinný dom 130 m2 na pozemku 833 m2, Sládkovičovo za 169.000 €

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | Richterova | 131 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Sládkovičovo

169,000 € 1290 €/m²

3-IZBOVÝ BUNGALOV V OBCI KOŠÚTY (HARMÓNIA)

Reality Košúty

Rodinný dom | 123.18 m²

3-izbový bungalov v obci Košúty (Harmónia) v zástavbe rodinných domov (kolaudácia v roku 2011).

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Košúty

286,000 € 2322 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt orientovaný do zelene

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rezedová | 47 m²

Ponúkame vám miesto, kde sa bývanie mení na pocit domova. Na Rezedovej ulici v Ružinove na vás

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

232,000 € 4936 €/m²

TEHLOVÝ 3-izb. byt pri radnici (69 m²) krásne parkety + balkón / Staré mesto - Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 69 m²

Polohovo skvelý byt, len pár metrov od Hlavnej ulice, je ideálny pre toho kto kto chce bývať pr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

garáž Skalická cesta, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Skalická cesta, Nové Mesto. Výmera pozemku pod garážou je 19 m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

34,000 € 1789 €/m²

Veľký 1-izb. byt v tehlovom dome, Miletičova ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 44.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Miletičova, Ružinov – Nivy. Výmera 44,5 m2, nachádza sa n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4270 €/m²

1-izb. byt na ul. Račianska, Nové Mesto s lodžiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 28.42 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Račianska, Nové Mesto. Výmera 28,42 m2 vrátane lodžie, na

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

180,000 € 6334 €/m²

Veľký 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj veľký priestranný 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov – Trávniky. Výmera

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

garáž Púpavova, Karlova Ves + pivnica

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Púpavová | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v garážovom rade pri Panoráme na ul. Púpavova/Borská. Výmera 18 m2, g

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

55,000 € 3056 €/m²

garáž, Haburská ul., Ružinov pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 16.74 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Haburská, Ružinov pri Štrkovci. Výmera garáže 17,74 m2, zastav

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2628 €/m²

Rodinný dom s administratívnou budovou, dvojgarážou a veľkým pozemkom

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Na vrátkach | 570 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s administratívnou budovou, dvojgarážou a veľkým pozemkom na ul.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

695,000 € 1219 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v centre mesta

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v lukratívnej lokalite priamo v c

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Michalovce

165,000 € 2115 €/m²

Predaj 3-izbový byt s balkónom – ul. Štefánikova

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centr

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

147,000 € 1986 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30427)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie