3 izbový byt | L. Sáru | 73 m²
ID:446 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Trebišove s výmerou 73 m², ktorý prešiel
132,900 € 1821 €/m²
3 izbový byt | L. Sáru | 72 m²
ID:451 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Trebišove s výmerou 72 m². Byt je ideálny
127,900 € 1776 €/m²
Skladový objekt | Nezadaná | 1,500 m²
ID: 188 GE-MAX Reality Vám ponúka na prenájom priestranný skladový objekt s výmerou 1 500 m², s
1,500 € 1 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ID:294 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku – ideálne pre dvojgener
Cena dohodou
2 izbový byt | Komenského | 55 m²
ID: 100 2-izbový byt na predaj alebo výmenu za rodinný dom v Sobranciach, Komenského ulica Ponú
47,900 € 871 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
ID: 55 Na predaj rodinný dom v obci Sliepkovce Lokalita: Malebná obec Sliepkovce Dispozícia
79,900 € 571 €/m²
2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²
ID:464 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Michalovciach na ulici Kuzmányho, ktorý s
Cena dohodou
1 izbový byt | 45 m²
ID:491 GE-MAX Reality ponúka na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt s výmerou 45 m², ktorý
82,900 € 1842 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ID: 168 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký rodinný dom s rozľahlým pozemkom v
Cena dohodou
4 izbový byt | Zimná | 84 m²
ID: 208 Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 84 m², nachádzajúci sa na 6. poschodí z 8 v by
51,900 € 618 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:468 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Laškovce, vz
77,900 € 77900 €/m²
Rodinný dom | Športová | 120 m²
ID:314 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Vojčice, len cca 6 km od Trebišov
94,900 € 791 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 1 m²
ID:371 GE-MAX Reality ponúka na predaj malú rekreačnú chatu (záhradný domček) so slnečným oplot
46,550 € 46550 €/m²
3 izbový byt | Duchnovičova | 72 m²
ID:376 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Duchnovičova
124,900 € 1735 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
ID: 153 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti obce Vojany, len
Cena dohodou
2 izbový byt | Tržná | 52 m²
ID:479 GE-MAX Reality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v meste Trebišov, ktorý je vhodný na
83,000 € 1596 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 70 m²
ID:501 GE-MAX Reality ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v Trebišove na Komenského ulici. Byt
133,900 € 1913 €/m²
Rodinný dom | Z. Lorántffyovej | 120 m²
ID: 320 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v meste Kráľovský Chlmec, situovaný na
Cena dohodou
1 izbový byt | Škultétyho | 38 m²
ID:418 GE-MAX Reality ponúka na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trebišov – ulica Š
Cena dohodou
2 izbový byt | Čsl. armády | 55 m²
ID:465 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Trebišove s výmerou 55 m², ktorý prešiel
104,900 € 1907 €/m²
3 izbový byt | Třebičska | 71 m²
ID:396 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta
123,900 € 1745 €/m²
Mobilný dom | Nezadaná | 40 m²
ID429 GE-MAX Reality ponúka na predaj mobilný domček, ktorý je vhodný na bývanie, rekreačné vyu
22,900 € 573 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 44 m²
ID: 177 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v prímestskej časti Zemp
Cena dohodou
3 izbový byt | 60 m²
ID:438 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej
113,900 € 1898 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.