Zálohovaný! 3izbový tehlový byt v centre Pk, v zeleni

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²

Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

205,000 € 2330 €/m²

Slnečný 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Demandice, okr. Levice

Reality Demandice

3 izbový byt | - | 86 m²

EXKLUZÍVNE!!! SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Dem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Demandice

59,990 € 698 €/m²

Exkluzívne 5 izbový RD 1087m2+4xparkovanie Brunovce pri PN

Reality Brunovce

Rodinný dom | - | 220 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj zaujímavý, moderne riešený, podpivničený, dvoj

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brunovce

154,900 € 704 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj 4-izbový poschodový rodinný dom

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Salibská | 190 m²

SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj poschodový rodinný dom so 4 izb

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

168,000 € 884 €/m²

Rodinný dom s hospodárskou budovou (humno), Záborie

Reality Záborie

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Záborie, okres Martin, ktorý v sebe spája históriu a poten

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Záborie

83,000 € 692 €/m²

Predaj 5- izbový rodinný dom Priekopa, 1044 m2

Reality Martin

Rodinný dom | III. Kolónia | 250 m²

Tento dom na pozemku 1044 m2, postavený v roku 1972, s veľkým potenciálom je ideálnou voľbou pr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

269,900 € 1080 €/m²

Podnikateľský objekt v Mošovciach – pálenica, pohostinstvo aj ubytovanie v jednom

Reality Mošovce

Polyfunkčný objekt | Starý rad | 300 m²

Ponúkame na predaj zabehnutý podnikateľský objekt v obci Mošovce, ktorý sa nachádza na pozemku

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Mošovce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 1 izbového bytu Vrútky

Reality Martin

1 izbový byt | 32 m²

Výhradne ponúkam na predaj 1-izbový byt v meste Vrútky, ktorý je ideálnou voľbou pre tých, ktor

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Martin

65,000 € 2031 €/m²

Zariadený rodinný dom na predaj Vrútky, ul Lesná

Reality Martin

Rodinný dom | 250 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie, ktoré spája pohodlie, priestor a výbornú dostupnosť? Ponúkame

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

349,000 € 1396 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený rodinný dom s bazénom a vírivkou Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vrútky

349,000 € 1396 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3i byt s garážou – Turany

Reality Turany

3 izbový byt | Generála Fraňu | 70 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru? Máme pre vás atraktívnu ponuku – 3-izbový byt o

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turany

129,900 € 1856 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt so zariadením a loggiou, Martin – Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru, prirodzeného svetla a výbornou dostupnosťou? Mám

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 2204 €/m²

Tehlový rodinný dom na predaj Sučany

Reality Sučany

Rodinný dom | 122 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Sučany, situovaný na rovinatom pozemku o výme

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sučany

203,800 € 1670 €/m²

Investičná príležitosť – Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami

Reality Liptovská Osada

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej turistickej lokalite Liptovská Osad

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovská Osada

239,900 € 960 €/m²

PREDAJ- Priestranný 2 izbový byt s balkónom v srdci Starého Mesta- Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 48.82 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny 2 izbový byt priamo na Obchodnej ulici, v historickom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5305 €/m²

Bývanie a podnikanie RUŽINOV Bratislava II - Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Mierová | 710 m²

Bývanie a podnikanie v jednom Bratislava Ružinov-Prievoz-Mierová Pozemok 2062 m2 Úžitková p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

980,000 € 1380 €/m²

Murovaná garáž 22 m² | brána 2,5 m | vhodná aj pre dodávku – Senica

Reality Senica

Garáž | Sadová | 22 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj murovanú garáž situovanú v jednej z najvyhľadávanej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Senica

33,900 € 1541 €/m²

Chalupa na polosamote, Krajné okr. Myjava

Reality Krajné

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

Milovníci prírody, ticha a výhľadov, zbystrite pozornosť. Chalupa, kde sa čas spomalí .... Pre

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Krajné

109,000 € 807 €/m²

Chalupa na samote v lese - Vrbovce, osada v Nitkovej Jame

Reality Vrbovce

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Miesto, kde ticho lieči a príroda určuje rytmus dňa.. Vaše predstavy o pokojnom bývaní sa môžu

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrbovce

125,000 € 781 €/m²

Na predaj 3 - izb. byt, loggia (68m2), Senica, Sotinská ul.

Reality Senica

3 izbový byt | Sotinská | 66 m²

Ak hľadáte byt, kde je každodenný život jednoduchší – s obchodmi, školami aj službami na pár kr

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Senica

130,000 € 1970 €/m²

Predaj Chata - Margecany, Rolova Huta

Reality Margecany

Chalupa, rekreačný domček | Rolova Huta - Kozinec | 63 m²

Realitná kancelária FinReal Solutions ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatu pri vodnej nádrži

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Margecany

129,000 € 2048 €/m²

Pozemok s chatkou vhodný aj na stavbu.

Reality Rohožník

Chalupa, rekreačný domček | 526 m²

Ponúkame atraktívny pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo na rekreačné účely v intrav

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohožník

77,000 € 146 €/m²

Výrazne znížená cena - RD na ul. Ľ. Štúra vo Veľkom Krtíši.

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Ľ. Štúra | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný, dvojpodlažný rodinný dom v tichej zabývanej a vyhľadáv

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

179,000 € 597 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rozsiahla nehnuteľnosť so zabehnutým výnosným podnikaním – na predaj.

Reality Dolné Plachtince

Rodinný dom | J. Kráľa | 300 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Dolné Plachtince, v okrese Veľký Krtíš. Na rozsiahlom oploteno

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Dolné Plachtince

285,000 € 950 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Upresniť hľadanie