Administratívny objekt | Estónska | 357 m²
Realitná kancelária Bond Reality Vám ponúka na predaj 2-podlažnú budovu, ktorá sa nachádza v m
950,000 € 2773 €/m²
Obchodné priestory | Mickiewiczova | 231 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor na Mickiewiczovej ul. v blízkosti Amerického námestia a Fa
619,000 € 2680 €/m²
1 izbový byt | Banšelova | 37 m²
REZERVOVANÉ!!! Výhodná kúpa! Byt je dlhodobo v prenájme! S možnosťou pokračovania, možná kúpa
Info v RK
Garáž | Námestie Hraničiarov | 18 m²
Pre klienta s vlastnými zdrojmi hľadáme na kúpu Garáž v Petržalke. Vyhovuje: Námestie hraničiar
40,000 € 2222 €/m²
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 64 m²
Grand Real hľadá pre svojich klientov 3 - izbový byt s balkónom v Moste pri Bratislave . Cena z
190,000 € 2969 €/m²
Obchodné priestory | 25 m²
Grand Real hľadá na kúpu nebytový priestor v Petržalke. Rozloha od 25m2 - 60m2. Financovanie vl
145,000 € 5800 €/m²
Garsónka | Račianska | 26 m²
Grand Real hľadá na kúpu garzónku s loggiou na Račianskej ulici. Ponúknite! kontakt: 0903 148 5
135,000 € 5192 €/m²
1 izbový byt | Holíčska | 36 m²
Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Grand
175,000 € 4861 €/m²
Garsónka | Rybničná | 28 m²
Pre klienta s hotovosťou hľadáme na kúpu garzónku na Rybničnej ulici v Bratislave. Cena cca 100
100,000 € 3571 €/m²
2 izbový byt | Podzáhradná | 54 m²
Realitná kancelária Grand Real hľadá pre svojho klienta na kúpu do osobného vlastníctva dvojgar
174,000 € 3222 €/m²
2 izbový byt | Fedinova | 54 m²
219,000 € 4056 €/m²
Garsónka | 20 m²
Grand Real hľadá súrne na serióznu kúpu pre svojich klientov garsónku v obci Rovinka , v okrese
110,000 € 5500 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
DOPYT - pre seriózneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom. Podmienky: - pozemok min. 700m2 - d
300,000 € 3000 €/m²
3 izbový byt | Lipského | 72.84 m²
Grand Real Vám vo výhradnom zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúka na predaj priestranný 3 -
224,999 € 3089 €/m²
1 izbový byt | Pri Šajbách | 41 m²
DOPYT ! Grand Real v zastúpení klienta hľadá na serióznu kúpu 1 - izbový byt spolu s balkónom v
154,000 € 3756 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Bratislave. Lokality: BA - Trnávka, Ružinov, Nové m
600,000 € 6000 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
V zastúpení klienta hľadáme na kúpu 3 - izbový byt s loggiou v Bratislave , v mestskej časti Pe
265,000 € 3841 €/m²
3 izbový byt | Lipského | 72.84 m²
224,999 € 3089 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Realitná kancelária Grand Real v zastúpení klienta hľadá na kúpu garsónku s loggiou v Bratislav
155,000 € 5345 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 52 m²
Grand Real hľadá pre svojho klienta na kúpu 2 - izbový byt s balkónom v Moste pri Bratislave .
164,000 € 3154 €/m²
Rodinný dom | nezadaná | 200 m²
Predaj prízemného rodinného zariadeného domu ( dvojdom ) , ktorý sa nachádza v rázovitej obci S
98,000 € 490 €/m²
Apartmán | nezadaná | 45.5 m²
Predaj kompletne rekonštruovaného a zariadeného apartmánu s výhľadom na Lomnický štít v centre
255,000 € 5604 €/m²
5 a viac izbový byt | Starohorská | 98.7 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt so zaujímavou dispozíciou a
267,000 € 2705 €/m²
Rodinný dom | Tatranská ulica | 124.83 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj originálny dvojpodlažný rodinný dom s nádychom histó
119,000 € 953 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.