Na predaj tehlový 3-izbový byt s garážou a záhradkou - NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | 96 m²

Číslo ponuky : 2565 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

150,000 € 1563 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3 izbový byt Vyhne, 63 m2

Reality Vyhne

3 izbový byt | 63 m²

Video nehnuteľnosti: https://www.youtube.com/watch?v=tY76R7r_Ngo SLOVREAL ponúka na predaj útu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vyhne

75,990 € 1206 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ-EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V NAJVYHĽADÁVANEJŠEJ LOKALITE NOVÝCH ZÁMKOV

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 375 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať v prestížnej časti mesta Nové Zámky, ktorá je zná

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

293,900 € 784 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt s terasou, tichá lokalita s výhľadom na Nitru

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka bývanie, ktoré kombinuje pokoj prírody, krásny výhľad a komfort m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2632 €/m²

RODINNÝ DOM ČAŇA, 9km OD KOŠÍC

Reality Čaňa

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj Vám ponúkame rodinný dom s priestrannou a udržiavanou záhradou v obci Čaňa, 9 km od K

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Čaňa

255,000 € 2318 €/m²

1-IZB. BYT 21m2 BOŽENY NĚMCOVEJ, TECHNICKÁ UNIVERZITA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Boženy Němcovej | 19 m²

Na predaj Vám ponúkame 1-izb. byt 21m2 s 6m balkónom na ulici Boženy Němcovej oproti Technickej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,000 € 6263 €/m²

2- IZBOVÝ DOMČEK V CENE BYTU - SO SÚPISNÝM ČÍSLOM, S TERASOU, PARKOVACÍMI MIESTAMI A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Studená | 68 m²

Ponúkame na predaj malý domček s výmerou dvojizbového bytu s exteriérovou terasou, záhradou a p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 2574 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ dom - chalupa v Zbudskej Belej

Reality Zbudská Belá

Rodinný dom | Zbudská Belá | 82 m²

MEGA realitná kancelária a realitný maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ PREDÁVAJ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zbudská Belá

75,000 € 915 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rekreačná chata v obľúbenej chatovej oblasti Bodíky

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Ponúkame na predaj útulnú dvojpodlažnú rekreačnú chatu v tichej a vyhľadávanej lokalite Bodíky,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

99,000 € 1650 €/m²

Na predaj udržiavaná chalupa s pozemkom 1646m2-Černík

Reality Nitra

Rodinný dom | 120 m²

Hľadáte vhodné víkendové miesto na oddych s rodinou? Ponúkame Vám udržiavanú chalupu v obci Čer

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Predaj vidieckeho rodinného domu - Černík

Reality Černík

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame vám na predaj rodinný dom využívaný ako chalupa. Rodinný dom je vo vidieckom štýle vho

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Černík

Info v RK

Na predaj 3 izbový byt ul. Palkovičova sídlisko Mexiko-Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 58.99 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o rozlohe 58,99m2 na Palkovičovej ulici sídlisko Mexiko v Topoľ

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

127,000 € 2153 €/m²

Na predaj rodinný dom-Alekšince len 13km od Nitry

Reality Alekšince

Rodinný dom | 97.51 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Alekšince 13km od Nitry a 12km od mesta Hloh

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Alekšince

155,000 € 1590 €/m²

Na predaj chalupa/rodinný dom s pozemkom 2034m2-Sasinkovo

Reality Nitra

Rodinný dom | 105 m²

Hľadáte vhodné víkendové miesto na oddych s rodinou? Ponúkame Vám chalupu/rodinný domček s rozľ

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Nitra

69,000 € 657 €/m²

REZERVOVANÝ Na predaj 3izbový byt v centre-72,9m2

Reality Nitra

3 izbový byt | Štúrova | 69.61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v centre mesta o rozlohe 69,61m2 čistej úžitkovej p

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na predaj 3 izbový rodinný dom -12km od Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | 97.51 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Nitra

155,000 € 1590 €/m²

Na predaj rodinný dom s možnosťou podnikania v obci Šenkvice

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Chorvátska | 140 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s možnosťou bývania a zároveň podnikania, prípadne bývania a pre

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Šenkvice

289,900 € 2071 €/m²

Na predaj 4-izbový tehlový byt s vlastnou garážou v obci Budmerice

Reality Budmerice

4 izbový byt | 84.56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový tehlový byt s garážou, nachádzajúci sa v pokojnej časti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Budmerice

186,000 € 2200 €/m²

Na predaj – polyfunkčný areál s reštauráciou, službami a parkovacou plochou

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 420 m²

Ponúkame na predaj unikátny polyfunkčný areál pozostávajúci zo známej reštaurácie Alpina s nads

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Objekty na predaj Pezinok

470,000 € 1119 €/m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú záhradnú chatu situovanú v obci Šenkvice v záhradkárskej oblasti Hájičky.

Reality Šenkvice

Záhradná chatka | 25 m²

Táto lokalita je vyhľadávaná pre dobrú dostupnosť do centra obce ako aj na železničnú stanicu.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Šenkvice

67,000 € 2680 €/m²

Na predaj – polyfunkčný areál s reštauráciou, službami, vedľajšími stavbami a parkovacou plochou

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | 611 m²

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Objekty na predaj Pezinok

780,000 € 1277 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v krásnom prírodnom prostredí na pozemku (1664 m²) – Modra, časť Harmónia.

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou výstavby rodinného domu alebo celoročne obývateľ

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

245,000 € 3500 €/m²

Predaj rodinného domu na 18 á pozemku, v tichej lokalite a blízko centra obce Častá.

Reality Častá

Rodinný dom | Sokolská | 0 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na 18 á pozemku, v tichej lokalite a blízko centra obce Častá.

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 04.11.2024
Domy na predaj Častá

176,000 €

V Štúrove ponúkam na kúpu 1 izbový byt s kuchyňou o výmere 35 m² na 1. poschodí s balkónom

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 35 m²

V Štúrove ponúkam na kúpu 1 izbový byt s kuchyňou o výmere 35 m² na 1. poschodí s balkónom v by

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Štúrovo

73,000 € 2086 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1387)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie