1 izbový byt | Berlínska | 39.28 m²
IBA U NÁS! Predáme VEĽKÝ, PEKNÝ 1 IZB BYT S LOGGIOU PO REKONŚTRUKCII v obľúbenej lokalite
145,990 € 3717 €/m²
1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By
179,900 € 5068 €/m²
1 izbový byt | Titogradská | 34 m²
Ponúkam Vám na predaj 1-izbový byt, ulica Titogradská, Košice - Sídlisko KVP Úžitková plocha by
168,000 € 4941 €/m²
1 izbový byt | Titogradská | 34 m²
Ponúkam Vám na prenájom 1-izbový byt, ulica Titogradská, Košice - Sídlisko KVP Úžitková plocha
650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | - | 42 m²
Moderný maklér ponúka na predaj slnečný 1-izbový kompletne zariadený byt, ktorý sa nachádza na
72,900 € 1736 €/m²
1 izbový byt | Československej armády | 43 m²
Ponúkame na predaj priestranný tehlový 1-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Československej a
165,900 € 3858 €/m²
1 izbový byt | Obrancov mieru | 42 m²
Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, na ulici O
169,900 € 4045 €/m²
1 izbový byt | Ipeľská | 32 m²
PROMO Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v modernom developerskom projekte Ipeľská, situovan
169,990 € 5312 €/m²
1 izbový byt | Nešporova | 31 m²
Exkluzívne ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košic – Terasa,
550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 29.97 m²
Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka
106,900 € 3567 €/m²
1 izbový byt | Železiarenská | 34 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj kompletne
133,900 € 3938 €/m²
1 izbový byt | - | 30 m²
Bývanie v dynamickej mestskej lokalite s bezprostredným kontaktom s prírodou Ponúkame na preda
130,000 € 4333 €/m²
1 izbový byt | Slobody | 21 m²
Ponúkam na prenájom pekný novo zrekonštruovaný 1-izbový byt na ul. Slobody, blízko zastávky MHD
495 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Floriánska | 42 m²
Predstavte si rannú kávu na slnečnej, 6-metrovej lodžii, kde sa pred Vami otvára panoráma mesta
189,990 € 4524 €/m²
1 izbový byt | Michalovská | 27 m²
Ing. Štefan GREGOR Vám ponúka príležitosť si PRENAJAŤ tento zrekonštruovaný a zariadený 1-izbov
650 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Užhorodská | 39 m²
Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov
169,990 € 4359 €/m²
1 izbový byt | Palariková | 40 m²
Realitná kancelária Heriban reality ponúka na prenájom veľký 1-izbový byt s logiou na ulici Pal
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Obrancov mieru | 42 m²
Ponúkame na predaj väčší 1-izbový byt s rozlohou 42 m² v lokalite Košice-Sever na ul. Obrancov
164,900 € 3926 €/m²
1 izbový byt | - | 35 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj krásny 1,5 izbový byt
168,000 € 4800 €/m²
1 izbový byt | Sputniková | 40 m²
„Ste pracujúci pár či jednotlivec a radi by ste si prenajali kompletne novo zrekonštruovaný a z
700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | - | 26 m²
Solid Real Vám v exkluzivnom zastúpení ponúka na dlhodobý prenájom útulny 1 izb.byt vo vyhľadáv
650 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Karpatská | 24 m²
Solidreal ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1 izbový byt + balkón + pivnica, ktorý m
630 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Branisková | 41 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový
174,000 € 4244 €/m²
1 izbový byt | Terasa | 40 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší 1-izbový byt v Košiciach – ideálne priamo od majiteľa. Z
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.