Garáž | Bajkalská | 1 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesta nachádzajúce sa v uzavretom areáli so vstupom priamo z B
70 €/mesiac 70 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad
249,000 € 1945 €/m²
3 izbový byt | Levická | 82 m²
NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
289,900 € 3535 €/m²
1 izbový byt | Koceľova | 45 m²
Prenajmeme priestranný kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v lukratívnej časti B
600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Miletičova | 81 m²
Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu
324,000 € 4000 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Rožňavská | 200 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor o celkovej výmere 200 m2 na Rožňavskej ul. v Brat
10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20 m²
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory s výmerou prenajímateľnej plochy
11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 106 m²
Ponúkame Vám na prenájom pripravené priestory vhodné pre športové a pohybové aktivity, fitness,
1,459 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný obchodný priestor so zabehnutým nájomcom / prémiové talianske kuch
850,000 € 3080 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske a multifunkčné priestory v rôznych výmerách, nachádzajúce sa v
6.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 22 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 22 m2 až po prenájom vä
11.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 15 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách od 15 m2 do 33 m2 v 4 podlažn
8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Dr. Vl. Clementisa | 34 m²
ZAUJÍMAVÁ PONUKA - AKCIA Ponúkame na predaj novú mobilnú chatku(domček), vhodná do záhrady, p
24,990 € 735 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 297 m²
Ponúkame Vám na prenájom uzavretý administratívny celok s výmerou 297 m² nachádzajúci sa na 3.
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.2 m²
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 25 m² v administratívno-obchod
639 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 12 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách od 12 m2 do 296 m2 v budovách
9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Svätoplukova | 52.29 m²
PREDAJ – priestranného, krásneho 2– izbového bytu s príjemnou atmosférou. Ide o NOVOSTAVBU v p
334,000 € 6387 €/m²
Objekt pre obchod | Miletičova | 81 m²
Hľadáte miesto pre podnikanie spojené s bývaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu
324,000 € 4000 €/m²
Administratívny objekt | Koceľova | 18.9 m²
Prenajmeme priestrannú kanceláriu o výmere 18,90 m2 na ideálnom 2. poschodí, s plastovými okn
9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²
LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk
900,000 € 8333 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20.15 m²
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívnu kanceláriu s výmerou 20,15 m² v administratívnej budov
335 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 46.35 m²
Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor s výmerou 46,35 m2 m² v administratívno-obcho
401 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 132 m²
V zastúpení vlastníka Vám ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok s výmerou 132 m², kto
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzová | 13 m²
Ponúkame na prenájom priechodné a aj nepriechodné kancelárske priestory v 4 posch. administratí
8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.