Priestory na rôzne využitie na prenájom - 258 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 258 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 258 m2 v novostavbe obchodno-administra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársko-obchodný priestor (kancelária / terapie) na spolunájom – Ružinov, Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Exnárova | 20 m²

Ponúkam na spolunájom menší kancelársko-obchodný priestor v Ružinove na Exnárovej ulici. Pries

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PLAN Real | Štrkovec svetlý 2,5 -izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 63 m²

Ponúkame na predaj svetlý -izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou 65 m² (byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Predaj rodinného domu s veľkým slnečným pozemkom - BA Ružinov, časť Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň Záhon | 128 m²

Ponúkame k predaju rodinný dom na adrese Mokráň Záhon v obci Bratislava-Ružinov, ktorý je ideál

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 2460 €/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na Záhradníckej ulici – Bratislava II – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²

Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 3967 €/m²

REZERVOVANÉ - Moderný 2i byt s výhľadom, v City Park Ružinov – garáž, klíma a lokalita, ktorú si zamilujete

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 66.3 m²

Do tohto 2 izbového bytu na predaj, sa stačí len nasťahovať. Prebuďte sa s výhľadom na celé mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem mám pre váš byt klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt ( novostavba ) v mest

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Súrne hľadáme pre konkrétnych klientov – 2 izbový byt v Bratislave – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 45 m²

Súrne hľadáme pre konkrétnych klientov – 2 izbový byt v Bratislave – Ružinov. Cena do 220.000

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 4889 €/m²

Mám klienta prę Váš rodinný dom v Bratislave - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 250 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám klienta prę Váš rodinný dom v Bratislave - mestská časť Ružinov. K

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Nové bývanie v srdci Bratislavy / New and modern flat in the heart of Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35 m²

(*English below) Hľadáte byt, ktorý spája štýl, komfort a dokonalú polohu? Ponúkame na prenájom

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný tehlový 3-izbový byt s balkónom v srdci Ružinova, Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kapušianska | 66.33 m²

Rezervovaný: Tento 3-izbový byt na Kapušianskej ulici v Ružinove nie je len o metroch štvorcový

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

247,000 € 3724 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám pre klienta 1 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami: • lokal

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ!!! Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Bratislava Nivy, novostavba Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 138 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt v prestížnom projekte Zwirn v srdci Bratislavy. Byt s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

769,000 € 5572 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na predaj polyfunkčná budova ul. Turčianska Bratislava II v blízkosti OC Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Turčianska | 820 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu so zastavanou plochou 283 m2 (s podlahovou plo

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

999,900 € 1219 €/m²

Rodinný dom 5 izbový s 2 parkovacími miestami a priestrannou záhradou na Repíkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

595,000 € 4462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajom do konca Augusta 3-izb. byt. 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šándorova | 78 m²

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM V RUŽINOVE DO KONCA AUGUSTA | IDEÁLNE AJ PRE TÝCH, ČO PRICHÁDZAJÚ DO BA NA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM PARKOVACIEHO MIESTA BRATISLAVA RUŽINOV – Nevädzová ulica, novostavba RETRO – 100 €/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 15 m²

PRENÁJOM PARKOVACIEHO MIESTA BRATISLAVA RUŽINOV – Nevädzová ulica, novostavba RETRO – 100 €/mes

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom parkovacieho státia v OC Retro – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 14 m²

Ponúkame na prenájom bezpečné a suché parkovacie státie v garáži obchodného centra RETRO na Nev

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019), 3 - 4 izbový VEĽKOMETRÁŽNY byt (127m2), pri DULOVOM námestí, Trenčianska ul., Bratislava - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019) byt, kde sa KOMFORT snúbi s čist

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,600 € 3540 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Neibrs | Dizajnový 3 izb. byt s 2 loggiami a balkónom, Martinčekova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 83.89 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj krásny, štýlovo zariadený 3-izbový byt s

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,000 € 3922 €/m²

Neibrs | Záhradnícka ul. - Nebytový priestor 122,34 m2, CENA 189.000,- Eur bez DPH

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 122.34 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor o výmere 122,34 m2 v ž

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 1545 €/m²

Neibrs | Prenájom 2 izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii, balkón, výťah, kobka, Exnárova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 41 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na prenájom nový zrekonštruovaný 2 izb. byt s bal

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie