Prenajmite si VÝHODNÝ priestor NA RÔZNE VYUŽITIE v RELAX HOLIDAY

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 7 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM priestor NA RÔZNE VYUŽITIE vo wellness a fitness c

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

220 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | výborná lokalita Ružinova - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jan Pinka | PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt v novostavbe | Miletičova ulica – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 46 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov,

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

DIRECTREAL|3-izbový byt v nízkopodlažnej bytovke v príjemnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 78.25 m²

Directreal Smile - NA PREDAJ: Priestranný 3i byt v nízkopodlažnom dome (Ružinov – Pošeň) Ponúk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 3642 €/m²

PRENÁJOM, krásny, slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Jarabinky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Jarabinky na J

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom: Luxusný 3i byt s loggiou a parkovaním – Tomášikova, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 86 m²

Prenájom Koleseo 3i byt s loggiou a parkovaním – Tomášikova, novostavba Ponúkame na prenájom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dizajnový 2 izbový apartmán s výhľadom na Dunaj v projekte Prístavná 1

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 71.17 m²

Realitná kancelária DANUBE LIVING vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 2-izbový apartmán v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 4495 €/m²

Hľadáme 2 IZBOVÝ BYT v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o nehnuteľnosť v tejto lokalite. Preferuje

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Máte záujem o rýchly predaj nehnuteľnosti?

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43 m²

S našou službou výkupu nehnuteľností získate peniaze hneď, bez komplikácií a stresu spojeného s

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Samostatný 4-izb. RD v Trnávke s terasou, podpivničený

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Bulharská | 166.53 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom na ulici Bulharská, Bratislava. Úžitková plocha domu je 166.53 m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

492,000 € 2954 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,72m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o rozlohe 72m2 plus ba

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,999 € 3889 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV,57m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o výmere 57m2 sa nachá

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4561 €/m²

DAHLEH-2-izbový byt v srdci Ružinova | Ze­leň, všetko po ruke , pet friendly

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 48 m²

DAHELH-Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej a

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj poľnohospodárskych parciel Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Orná pôda | 4,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

5 €/m2 5 €/m2

GRAVITAS | REZERVOVANÉ! Na prenájom sklad / ľahká výroba

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Ivanská cesta | 186.49 m²

Ponúkame na prenájom priestor vhodný na skladovanie alebo ľahkú výrobu na Starej Ivanskej ceste

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme pre klienta showroom/halu v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 500 m²

Hľadáme pre klienta na prenájom halu v Bratislave (môže byť okraj BA, nie však mimo mesta). Pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta showroom 100 až 200 m2, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 200 m²

Exkluzívne hľadáme priestor pre zahraničnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na dekoračné materiál

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt , Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 3 izbový byt, ktorý nepresahuje 6 rokov od kolaudácie, s cenou do 240 000 €. Lokalita Z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT NA SEBERÍNIHO, K NASŤAHOVANIU IHNEĎ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 76 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii situovaný vo vyhľadávanej lokalite Ružinov na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 4143 €/m²

Skladovo-logistické priestory v najmodernejšom štandarde, priamo na letisku v Bratislave!

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Ivanská cesta | 7,800 m²

Ponúkame na prenájom moderné logisticko-skladové priestory priamo pri letisku M. R. Štefánika v

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom skladových priestorov od 900 do 2 000 m2 v Bratislave, ulica Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | 2,000 m²

Ponúkame Vám skladovú halu a flexibilné priestory v strategicky výhodnej polohe. Aktuálne je do

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj záhrady s chatou, Bratislava Zlaté piesky, Mokráň záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 310 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj záhradu s chatou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej os

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

148,000 € 477 €/m²

Predaj chaty Bratislava, Zlaté piesky

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 30 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

148,000 € 4933 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23057)
Upresniť hľadanie