Parkovacie miesto BA-II. novostavba ROZETA

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nezadaná | 12 m²

Parkovacie miesto v novostavbe Rozeta BA-II. m.č. Ružinov-Nivy. Ponúkame Vám na prenájom parkov

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bývanie a podnikanie RUŽINOV Bratislava II - Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Mierová | 710 m²

Bývanie a podnikanie v jednom Bratislava Ružinov-Prievoz-Mierová Pozemok 2062 m2 Úžitková p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

980,000 € 1380 €/m²

REZERVOVANÉ. 2 izbový byt novostavba Rozeta BA-II. Klincova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe Rozeta BA-II. Klincova ul. Výborná l

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranný 3- izbový byt s lodžiou na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 68 m²

CENTRAL ESTATES /Priestranný 3-izbový byt s lodžiou v TOP lokalite Ružinova – pri OC Retro s lo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3750 €/m²

2- izbový byt, 50m2, balkón, pivnica, predaj Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 50 m²

CENTRAL ESTATES/ Príjemný čiastočne zariadený 2- izbový byt na predaj v Ružinove na Mierovej ul

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4780 €/m²

Pekný 3-izbový byt s lodžiou na prenájom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súťažná | 75.37 m²

Čiastočne zrekonštruovaný priestranný 3 -izbový byt na prenájomv Ružinove je situovaný na 2. po

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PRENÁJOM 2 izb byt 45 m2 – novostavba - KLIMATIZÁCIA – zariadený - LOGGIA - BAJKALSKÁ ulica – Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 45 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM v novostavbe ku 1.6.2026 kompletne zariadený 2-i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Bez provízie RK, Kancelária 52 m², Pestovateľská ulica, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 52 m²

Priestor sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží, 2. poschodí, kancelária číslo 3.15. Kancelária je

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 09.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Na predaj garáž s pozemkom – Teslova ulica, Ružinov (Bratislava)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 15.5 m²

Ponúkame na predaj praktickú radovú garáž s vlastným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite na Teslo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

42,000 € 2710 €/m²

Bez provízie RK | Kancelária 25m² | Hrachová ulica | Prievoz | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 25 m²

Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor o výmere 25,2 m² na Hrachovej ulici v Brat

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

229 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Bez Provízie RK. Kancelárie na úrovni v AIR OFFICES – od 12 m².

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 12 m²

Bez provízie RK. Ponuka kancelárskych priestorov na prenájom – Air Offices, budova C, Pestova

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 09.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

222 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom | Slnečný 1-izbový byt, 42 m² | Svidnícka ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Svidnícka | 42 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 1-izbový byt na Svidníckej ulici v obľúbenej časti Ruži

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bez provízie | Kancelária 13m² | Hrachová ulica | Prievoz | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 13.3 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 13,30m². Na chodbe sa nachádza spoločná kuch

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

125 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-izbový byt | 67 m² | pôvodný stav | Kostlivého ulica | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3433 €/m²

Bez provízie RK | Kancelária | 13m2 | výborná lokalita, dobrá dostupnosť | Hrachová ulica - Bratislava.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o veľkosti 13 m2 na Hrachovej ulici v Prievoze. Ku ka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

112 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Reprezentatívne administratívne priestory na prenájom - od 18 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 18.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 18 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

564 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť – 1-izbový apartmán v projekte NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 36 | 28.22 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový apartmán v obľúbenej novostavbe N

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

185,000 € 6556 €/m²

Reprezentatívny administratívny priestor na prenájom - 360 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý, reprezentatívny administratívny celok s výmerou 360 m² nachá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj polyfunkčné priestory v centre

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | - | 180 m²

lokalita: Bratislava – Trnavská cesta-Ružinov • Obchodné priestory sa nachádzajú na najfrekve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 2777 €/m²

Klimatizovaná kancelária na prenájom - 39,42 m2, Slovnaftská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor vo výmere 39,42 m2 na Slovnaftskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom - 15 m2, 36 m2, 66 m2, Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 3 poschodovej, administratívnej budove s vlast

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Parkovacie miesta na prenájom - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 1 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesta nachádzajúce sa v uzavretom areáli so vstupom priamo z B

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 70 €/mesiac/m²

Multifunkčný nebytový priestor Prievoz, ul. Radničné nám.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 1945 €/m²

PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie