Priestranný 3i byt, loggia, parking, projekt Boria, Drieňová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105.3 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s loggiou, balkónikom, pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

NAVA | 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU NA PRENÁJOM V TRNÁVKE - SLOWACKÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slowackého | 145 m²

Martin Krč a NAVA reality vám ponúkajú na prenájom polovicu rodinného domu na Trnávke (ul. Slov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BOSEN | 4 izbový výnimočný mezonet s dvoma terasami, 3 veže

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Bajkalská | 225 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom novozariadený výnimočný 4-izbový mezonetový byt s dvoma tera

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

5,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ | VEĽKORYSÝ MEZONET (210 m²) PRI DULOVOM NÁMESTÍ – IDEÁLNY DOMOV PRE VEĽKÚ RODINU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Dulovo námestie | 209.53 m²

Hľadáte priestor rodinného domu v srdci Bratislavy? Mezonet na Košickej ulici (Nivy) je stvoren

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

639,900 € 3054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 210 m² mezonet s povolením na rozdelenie na 2 bytové jednotky

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Dulovo námestie | 209.53 m²

Ponúkame na predaj strategickú nehnuteľnosť na Košickej ulici s vysokým výnosovým potenciálom.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

639,900 € 3054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na prenájom priestranný rodinný dom na Hrachovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hrachová | 145 m²

Ponúkame na prenájom priestranný rodinný dom na Hrachovej ulici, ktorý je ideálny na podnikateľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica, mestská časť Nivy (BA II)

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Na predaj veľký 2-izb. byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový - Čmelíkova ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Predáme 2 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Čmelíkova- Bratislava- Ružinov. Byt má veľkorysú ro

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3603 €/m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt s parkovaním v novostavbe Ovocné Sady – Ivanská cesta – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

GRAFT ponúka 2 izb byt s parkovacím miestom v Novostavbe OVOCNÉ SADY – Ivanská cesta , Ružinov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom garsónku – Haburská ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Haburská | 30 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka moderné bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Bratislavy

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 3 kancelárke priestory na Studenej ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 30 m²

Prenájom klimatizovaných a neklimatizovaných kancelárií v administratívnej budove na Zlatých pi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. byt v Novostavbe - Mierová ulica -Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 63 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v novostavbe na Mierovej ulici v Ružinove. - mod

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo - Ružinov, byt po rekonštrukcii, komplet zariadený. Rozloha

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul. - Pôvodný stav

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 70 m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul.- Ružinov, 70 m2, 2/10, 2 x výťah, loggia, pôvodný stav

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3443 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 35 m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul. - NIVY v širšom centre Bratislavy, byt po rekonštrukcii, z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj záhrada v lokalite Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 393 m²

GRAFT ponúka záhradu v záhradkárskej osade – Mokráň záhon – Trnávka / BA II. Ponúkame na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

125,000 € 318 €/m²

Ponúkame pekný, nový 1-izb. byt na predaj – Mierová / Kaštieľska ul. – Ružinov – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Na predaj 1-izb. byt na rohu Kaštielskej a Mierova ul. – Ružinov / Prievoz / v bytovom dome vo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

DIRECTREAL|Byt s loggiou, klimatizáciou a parkovaním, bytový dom VIKTÓRIA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.2 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o rozlohe 54,20 m² + loggia 3 m², nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

665 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponuka atraktívneho stavebného pozemku v BA II. - pre sídlo firmy + sklad, distribučný sklad alebo showroom

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | 5,455 m²

ponúkame atraktívny stavebný pozemok pre sídlo Vašej firmy v Bratislave. Ide o pozemok ideálny

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Pozemok na halu 760m2 zast.plochy / 2.NP - Ružinov, Bratislava + ponuka výstavby haly

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | 5,455 m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok pre sídlo Vašej firmy, skladu priamo v Bratislave. Ide o p

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 26.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RK4 - PREDAJ - priestranný 2 i. byt / prerobený z 2,5 i. bytu s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová 14 | 65.11 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ruž

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,900 € 4115 €/m²

Záhrada s útulnou záhradnou chatkou, vodou a elektrinou pri Zlatých pieskoch na predaj, Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 264 m²

Realitná kancelária Konfido predá pozemok – záhrada s podpivničenou záhradnou chatkou, Bratisla

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

109,000 € 413 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Bočná | 16 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

109,000 € 6813 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie