1 izbový byt | Tomášikova | 30 m²
1i byt na prenájom | Tomášikova, BA | zariadený | loggia | parking Ponúkame na prenájom príjem
530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Bajkalská | 7.5 m²
Ponúkame skladové riešenia pre firmy aj fyzické osoby. Skladové kontajnery sú bezpečné a ľahko
90 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 5 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 1B: 3-5 m2 (
40 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 16 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. Výmera: 16 m2 (3,5x4,5m)
70 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 78 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 27 m2 (6,17
320 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Záhrada | 442 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok – záhradu v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita
135,000 € 305 €/m²
1 izbový byt | Hraničná | 28.22 m²
Ponúkame na prenájom slnečný byt so zariadením (posteľ je možné vypratať a môžete si ju nahradi
580 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Bajkalská | 30 m²
220 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 5 m²
Ponúkame Vám na prenájom sklady v Bratislave časť Stará Vajnorská ul.
25 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 28.8 m²
Ponúkame Vám na prenájom kontajnery na uskladnenie tovaru alebo čohokoľvek iného, na medziob
100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Záhrada | 163 m²
Ponúkame Vám na prenájom pozemok - záhrada Bratislava-Ružinov. Plocha: pozemku 163m2.
499 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Bajkalská | 14.5 m²
115 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Záhrada | 723 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo veľkosti 723m2. podľa UPI stavebný, IS - si treba preveriť vo vl
199,000 € 275 €/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 1C: 18m2
120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 52 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 1D: 52 m2 (c
150 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Záhrada | 220 m²
Ponúkame Vám na prenájom pozemok - záhrada Bratislava-Ružinov. Plocha: pozemku 220m2.
528 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Hraničná | 28.22 m²
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Bratislava-Ružinov v novostavbách NUPPU. Plocha: úžitková 2
188,444 € 6678 €/m²
4 izbový byt | Tekovská | 99.72 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 4-izbový byt na Tekovskej ulici, nachádzajúci sa na 2. pos
1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 16 m²
70 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Na piesku | 1,840 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v komerčnej zóne Bratislava-Ružinov
Cena dohodou
Komerčná zóna | 5,700 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - komerčná zóna Bratislava-Ružinov. Plocha: pozemku 5
390 €/m2 390 €/m2
Garáž | Súťažná | 19.18 m²
Ponúkame na predaj garáž v pôvodnom funkčnom technickom stave. Pozemok pod garážou je vo vlastn
30,000 € 1564 €/m²
Garáž | Prešovská | 18 m²
Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Ružinov na ulici Prešovská. Výmera garáže je 18 m2. V
35,000 € 1944 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 44.77 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadáv
216,000 € 4825 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.