1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezábudkova | 25 m²

Na prenájom 1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul., zrekonštruovaný ZÁKLADNÉ INFORM

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REZERVOVANE Nový Ružinov: Moderné bývanie a parkovanie bez starostí

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 56.45 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky moderný 2i apartmán v obľúbenom Novom Ružinove – Bývanie v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,990 € 4429 €/m²

EXKLUZÍVNY obchodný priestor v projekte Eden Park, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | - | 135.52 m²

Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor situovaný na prízemí modernej budovy v obľúbeno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

510,000 € 3763 €/m²

Prenájom | Moderný 2 izbový byt v Bratislave - lokalita Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 36 m²

F-one reality vám ponúka na prenájom moderný a vkusne zariadený 1,5-izbový byt situovaný v obľú

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Luxusný drevený houseboat 425 m² – Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | - | 425 m²

🛥️ Na predaj: Luxusný houseboat v švajčiarskom štýle – 425 m² | Vlčie hrdlo, Bratislava Cena:

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 753 €/m²

Parkovacie miesta v objekte OBC - Tomášikova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova 28B | 12.5 m²

Ponúkame na predaj posledné voľné garážové parkovacie miesta v projekte Omnia Bussines Center,

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,600 € 1968 €/m²

Na prenájom: Modulová budova s 3 bytmi v areáli (24/7)

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Komárňanská | 240 m²

Ponúkame na prenájom modernú modulovú polyfunkčnú budovu s 3 samostatnými, plne vybavenými byto

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2i byt s balkónom na Prievozskej ulici, novostavba 2017

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská ulica | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe, 1x parkovacie miesto, Prievozska ulica. Úžitk

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

65 €/deň 2 €/deň/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | - | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPOZÍCIE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 43 m²

PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPO

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4419 €/m²

Čarovný panoramatický výhľad na Bratislavu z 21. poschodia zo 4i bytu o celkovej výmere 172 m2 vrátane 50m2 terás (20m2 + 30m2)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 4549 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA - KOMERČNÝ PRIESTOR V RUŽINOVE, ONDAVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²

PREDAJ ATRAKTÍVNEHO KOMERČNÉHO PRIESTORU V II.BRATISLAVSKOM OBVODE, RUŽINOV - ONDAVSKÁ UL. Kom

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Metodova | 19 m²

Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn Ponúkame na predaj garážové

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2100 €/m²

Predaj - obchodný priestorna prízemí o výmere 82,64 m2, Bratislava II, Ružinov/Gagarinova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Gagarinova | 82.64 m²

Predaj - obchodný priestor o výmere 82,64 m2, Bratislava II, Ružinov/Gagarinova ul. Ponúkame

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 22 €/m2

ATRAKTÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V RUŽINOVE, S POZEMKOM, NIVY-ONDAVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²

PREDAJ KOMERČNÉHO PRIESTORU V RUŽINOVE V UZAVRETOM AREÁLI - LOKALITA NIVY - ONDAVSKÁ UL. Ponúk

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

HOUSE & WEBER I SEBERÍNIHO, 3i byt, 72,5m2 – KOMPLETNÁ rekonštrukcia, IBA 14 bytov v dome, ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ, nové STÚPAČKY, KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 72.49 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Seberíniho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4137 €/m²

Priestranný 2 izbový byt s balkónom - ul. Na križovatkách, 72m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 72 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový slnečný byt, na ul. Na križovatkách (projekt Slnečný dvor) s výme

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kúpim 1-izbový byt alebo garsónku

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 1-izbový byt alebo garsónku v lokalite Ružinov, Nové Mesto alebo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpim 1-izbový byt alebo garsónku

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

2-izbový byt s pekným výhľadom na Miletičovej ulici, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | MIletičova | 45 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúkame na prenájom príjemný menší 2-izbový byt vo vyhľadávanej l

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj elegantný a moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii + parkovacie státie, Vlčie Hrdlo, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie Hrdlo | 33.99 m²

Číslo ponuky : 2774, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

133,900 € 3939 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Útulná zariadená garsonka v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Čmelíkova | 20 m²

*AZ PROPERTY* ponúka na prenájom kompletne zariadenú garsonku o výmere 20 m² , situovanú na 1 p

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie